Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
Wszyscy wiemy, czym jest SEAmaxxing. Jest to wyjechanie do Azji celem, znalezienia dziewczyny. Opiera się to na założeniu iż będąc przeciętnymi z urody, to i tak dla Azjatek, jest się bardziej atrakcyjnym od Azjatów z samego faktu bycia białym.

Analogicznie - Czy nie zastanawialiście się kiedyś czy wśród Hiszpańskich przegrywów, istnieje termin P0lmaxxing? Czyli wyjechanie do Polski na Erazmusa celem zaliczenia P0lek, gdyż za sam fakt bycia Hiszpanem stoi się wyżej w hierarchii od przeciętnego P0laka zakolaka.

#przegryw #tfwnogf #blackpill #redpill #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #erazmus #seks #stulejacontent #podrywajzwykopem
B.....W - Wszyscy wiemy, czym jest SEAmaxxing. Jest to wyjechanie do Azji celem, znal...

źródło: comment_oe339966YicTPJY0MFSik8CF6CW2yDNT.jpg

Pobierz
  • 14
@Blackpill_RAW:

Czy nie zastanawialiście się kiedyś czy wśród Hiszpańskich przegrywów, istnieje termin P0lmaxxing? Czyli wyjechanie do Polski na Erazmusa celem zaliczenia P0lek, gdyż za sam fakt bycia Hiszpanem stoi się wyżej w hierarchii od przeciętnego P0laka zakolaka.


Ja się nad tym nie zastanawiam, bo wiem, że tak jest xD Za sam fakt ciemniejszej karnacji masz ruchanko, a jak jesteś jeszcze z bogatego kraju to już w ogóle. Co dziwne, faceci nie
@Candy51: No ale zawsze wtedy pojawia się kontragument że facet to by chciał z mulatką albo azjatką się przespać pomijając fakt, że to laski polecą na byle bałagana, ważne, że ni epolak i śniady a facet na otyłą i mniej zadbaną azjatkę, czy mulatkę raczej się nie pokusi.
@Candy51: nie przesadzaj, wydaje mi się, że każdy ma takiego jebla w głowie, tylko jedni mniejszego a inni wiekszego ( ͡º ͜ʖ͡º) mi np od zawsze marzyła się murzynka na kilka nocy, ewentualnie po prostu obcokrajówka. Kwestia parcia na egzotykę (ʘʘ)