Wpis z mikrobloga

@RichKidOfSnapchat: zależy czy już coś masz. Jak nie to wziąć kredyt na większe. Jak tak, to poszukać okazji do remontu, kupić, wyremontować, sprzedać z zyskiem.
@WarmWeather: Czemu nie? poza sypialniami dużych miast, długoterminowo tylko w dużych miastach będą rosnąć ceny nieruchomości. W dużym mieście też masz wszystko na miejscu, jest wygodnie.
@Mirek007: tak i nie. OP wspomniał, że jest programistą, a tacy ludzie, nie oszukujmy się, stosunkowo często zmieniają pracę. Ma wybór, Łódź, WWA, czyli idąc drogą dedukcji - ma pracę zdalną. Skąd pewność, że za 2-3 lata nie będzie chciał zmienić miejsca zamieszkania? Bo pojawi się kobieta, bo będzie lepiej mu się pracowało z innego kraju, bo dostanie fajną robotę w Stanach (strzelam). Mieszkania w takich miastach są drogie, a rynek
@WarmWeather: to nie tak, że zerować.

Skąd pewność, że za 2-3 lata nie będzie chciał zmienić miejsca zamieszkania?


To za 2-3 lata będę miał większe oszczędności, a to mieszkanie będę mógł wynając komuś albo rodzinie użyczyć :D

Ma wybór, Łódź, WWA


No mam, ale jak będę chciał to kupię kolejne mieszkanie w Wawie, np. na kredyt, a w Łodzi wynajme
@Mirek007: jeżeli chce się bawić w takie inwestycje to tak. Ale patrząc po znajomych co wynajmują nieruchomości, no nie podjąłbym się tego osobiście. Jeżeli przez firmę, która bierze na siebie cały ten bajzel - OK, nawet za bardzo nie interesowałem się tematem szczerze to nie wiedziałem, że taka opcja jest. Kwestia człowieka, jeżeli lubi często zmieniać miejsce pobytu - wynajem, jeżeli szuka stabilizacji - kupno (tym bardziej jak jest opcja za
@RichKidOfSnapchat: Nie potrafisz nawiazywac nowych relacji. To czeste i w mlodym wieku jeszcze do odratowania,poki masz czas to zacznij to zmieniac.

Wrocisz do polski i co? Rodzina wymrze,starzy znajomi dawno o Tobie zapomnieli albo maja wazniejsze sprawy na głowie. Zacznij realnie myslec a nie bujac w oblokach ze kupno kilku cegiel w zgierzu kolo lodzi zmieni Twoje zycie na lepsze - nie zmieni,uwierz mi.