•  

  A więc drogie mirki sprawa jest taka. Po ostatniej aktualizacji systemowej, telefon zaczął się wieszać, najczęściej w przeglądarce (opera) i w taptalku. Gdy występuje zawieszka muszę tym kwadracikiem z prawej strony u dołu otworzyć to co jest w tle i wyczyścić wszystko, zwalnia się zazwyczaj kilkaset MB pamięci podręcznej i można śmigać dalej. Do czasu aż znów się nie zawiesi :/ zdarza się to średnio co kilka uruchomień, do tej pory nigdy tak mi się nie zdarzało, nie zmieniłem również nic w sposobie użytkowania telefonu, żadnych nowych aplikacji itd... jakieś pomysły?
  #xiaomi #mi9 #telefony #kiciochpyta

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Byłam z koleżanką i dwoma ziomkami na piwku na mieście (a co, trzeba wyjść ze spierdolenia i zacząć przebywać z ludźmi), no i w sumie to średnio się odnajdywałam, oni ciągle opowiadali jakieś historie z imprez i inne normikowe przypały, trochę pogadali o związkach, ja tam za wiele nie gadałam, pośmieszkowali, że jak taka spokojna, byliśmy też w maku, kilka razy nie wytrzymałam i weszłam na wykop no i to tyle z dzisiejszego wieczora

  odpowiedzi (30)

 • avatar

  No i co tam antyszczepionkowcy? Pewnie jak zrobią szczepionkę pierwsi będziecie stać w kolejce i nie będzie że srebro, autyzm czy inne odczyny poszczepienne. Świat z nadzieją patrzy na proces tworzenia szczepionki, może wam to coś zmieni w tych zakutych lbach..
  #antyszczepionkowcy #wirus #chiny

  odpowiedzi (17)

 • avatar

  Michał Białek jest niemożliwy. Mówi do mnie będziemy naprawiać tagi? Bo inne serwisy naprawiają :) ja ze tak. Poszedł do Elfika i mówi chcesz jednom linijkę kodu? Ona, że tak Białek na to Aha wszyscy naprawiamy tagi :) poczym poszedł do serwerowni wziął myszkę taką zakurzoną daje adminowi i mówi masz wyczyść bo siiii jest :) hehehe (dmuchaj, chce podłączyć, klik, klik).

  odpowiedzi (32)