•  

Ogolnie to ten drucik od aparatu jakoś mi się na jedynkach kończy i wczoraj jak jadłem bułkę to ten drucik jakoś wyskoczyl i mi teraz przy jedynce wystaje i kluje w dolna warge. Nie wiem co z nim zrobic.

Moj Ortodonta to dopiero w środe/czwartek mnie przyjmie.

Czy w taim wypadku moge isc do innego Ortodonty ktory przyjmuje w soboty aby mi cos z tym zrobil?

#ortodoncja

•  

@KwasneJablko: a woskiem ortodontycznym to zakleić do czwartku?

•  

@Sojer niebwuem ile wosku bym musiał użyć żeby to zakryć (-: jakoś przeżyję do czwartku.

•  

@KwasneJablko: Ale jak się kończy na jedynkach? To da się tak? Nie powinien się kończyć na ostatnich zębach? Mi od poruszania ustami/ jedzenia itd przesuwał się drut z prawej na lewa tak ze z jednej strony o mało nie wyskakiwał z zamku a z drugiej strasznie wystawał i drażnił, to bralam składałam chusteczkę w kwadracik żeby się nie skaleczyć i łapałam ten drut w ten sposób żeby cześć ostra była na środku kwadracika i przesuwałam tyle ile uważałam ze wystarczy

•  

@shnitzel: ty no nie wiem ale jakos na zamkach ktore sa na jedynkach ten drucik robi pentelke. no nic, wepchnalem go penseta tak ze mnie nie rani juz :) to wszystko przez jedzenie twardej bulki, takiej z twarda skorka i mysle ze ta bylka zadzialala jak hak, wyciagajac drucik spod zamka.

•  

@KwasneJablko: Trzeba kombinowac :D mi się często przesuwał w pewnym momencie, średnio 2 razy w tygodniu albo lepiej wiec musiałam kombinowac żeby nie jeździć do ortodonty :D potem jak już się zgryz inaczej ułożył nie było tego problemu

Gorące dyskusje ostatnie 12h