Wpis z mikrobloga

Myślę, że po wielu dyskusjach i bataliach z prawakami negującymi zmiany klimatu i tworzącym przezabawne memy jak hehe Greta wali kreta, zostałem zaorany merytoryką taką jak np. "hehe będę pierdzial żeby ci zniszczyć klimat lewaku". Nie chcę mi się więcej dyskutować z kimś kto #!$%@? że limity co2 i ocieplenie to spisek itp. Zapamiętajcie kochane prawaki jedno: nie "wierzysz" w zmiany klimatu = jesteś po prostu głupi. Do #4konserwy przemówię poniższym obrazkiem.
#neuropa #zalesie #zmianyklimatu #klimat #bekazprawakow #gretathunberg
GrammarNazi - Myślę, że po wielu dyskusjach i bataliach z prawakami negującymi zmiany...

źródło: comment_LduP406YVvJipGNuCAXgBiMnkUMbWpj1.jpg

Pobierz
  • 12
@GrammarNazi: Musisz nauczyć się logiki. Mniej ludzi = lepsze środowisko, a zatem globalne ocieplenie = mniej ludzi, zatem globalne ocieplenie jest dobre dla środowiska.
Wszystkie naukowe badania dowodzą, że najlepiej chroni się klimat poprzez nie rodzenie dzieci lub zmniejszenie liczby konsumentów. Jakieś ograniczenia CO2 to tylko pucowanie trupa. Tu trzeba radykalnych rozwiązań.
@dorotka66 Ech, znane, oklepane argumenty. Po pierwsze - Polska nie jest w szklanej kuli i argument "a bo Chiny" jest o tyle słaby, bo nie ma co się oglądać na innych, bo zmiany klimatu nas dotkną. Po drugie, Polska przez dziesięciolecia była w pierwszej piątce państw o najwyższej emisji co2. Owszem, Chiny emituja najwięcej, ale dopiero od lat '90. Po trzecie, widać, że nie rozumiesz problemu. Bo ocieplenie klimatu to nie tylko
@smieszke nawet mi nie żal tak potwornie głupich ludzi. Do podstawówki was odesłać. Internet to zło, kiedys myślałem, że tacy głupi ludzie nie istnieją. A przynajmniej nie mieli prawa głosu, bo byli wysmiani.