Wpis z mikrobloga

@TonyRockyHorror: pewnie tak to zinterpretowali jak napisałeś, tym bardziej, że Fred chował ręce z tyłu. Trochę nie wiem właśnie jak na takie sytuacje patrzą, bo jednak piłkę zatrzymał ręką. Wiem, że to był odruch naturalny i nie było celowości w tym zagraniu, ale sam nie wiem prawdę mówiąc, myślę, że pewnie podyktowanie i nie podyktowanie można wybronić.
@vinmcqueen przepisy są bardzo jasne w tej kwestii.  „[nie jest przewinieniem] gdy zawodnik upada i ręka/ramię znajduje się między jego ciałem a podłożem, by podeprzeć ciało, ale nie jest wysunięta do boku lub do pionu z dala od ciała”. :)
@TonyRockyHorror: heh, dzięki za konkretną wykładnię, tylko teraz nie wiem, czy właśnie ta ręka mu trochę w bok nie poszła, musiałbym jeszcze raz powtórkę obejrzeć. Nie będę się spierać, tym bardziej, że kibicuję United i ta decyzja jest mi "na rękę" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vinmcqueen Miał ją "w bok", ale zgiętą w kierunku ciała, nie z dala od niego, dlatego zagranie nie kwalifikuje się pod przewinienie, co innego gdyby miał ją wyprostowana w dół albo wyciągniętą za siebie. Mi w sumie to też "na rękę" , przewaga nad city rośnie ( ͡º ͜ʖ͡º)