Wpis z mikrobloga

Mirki jak to w końcu jest z tym #blablacar? Jakoś z miesiąc temu się na szybko zarejestrowałem bez podpinania karty, dodałem tylko numer telefonu, jakoś mnie system przepuścił. Zarezerwowałem jeden przejazd i ok, tylko że z tego co czytam na ich stronie to pobierają opłatę albo 8zł za zarezerwowanie przejazdu albo 12zł miesięcznie stały abonament. Przed chwilą zarezerwowałem kolejny przejazd i nadal nie mam podpiętej karty i nie mogę tego zrobić ani nawet sprawdzić jak pobierają mi opłatę XD

Pod tym linkiem https://www.blablacar.pl/dashboard/profile/subscription mam po prostu pustą stronę XD Pobierają to z mojego abonamentu z telefonu? Czy jak? Bardziej pasowałoby mi podpiąć kartę no ale nie mogę tego w żaden sposób zrobić
Wołam @BlaBlaCar ale konto już raczej nieaktywne

#pytanie #kiciochpyta
  • 3
@Venzey: nie jestem pewien, jak w tym momencie jest, ale zawsze były jakieś darmowe pierwsze przejazdy na początek. Na razie nic nie płacisz, ale system pewnie upomni się o podpięcie karty, jak będzie chciał jakiejś zapłaty za kolejną rezerwacje.
@Venzey: kilka przejazdów jest darmowych. Dopiero jak hajsu zażądają to będzie płatność kartą i ew. podpięcie karty. Z telefonu nic nie pobiorą, bo przecież musiałbyś wysłać smsa premium.