Wpis z mikrobloga

Na co dzień nie oglądam piłki, ale jak widzę żę w jakimś talk show z USA znowu podniecają się futbolem amerykańskim to zawsze z tego kisnę, a najlepszy ich ból dupy, że wikipedia określa piłkę nożną jako "football", a ich pseudo-MMA jako "american football" XDDDDDDDDDD

Jak się wejdzie na youtube i wyszuka top akcji w piłce nożnej to zawsze będzie:
- jakaś niemożliwa przewrotka,
- wślizg z milimetrową precyzją,
- gol z główki z wysokości 4 metrów,
- 5 kiwek, nasranie do mordy bramkarza i strzelenie gola z piętki

A w NFL?
- łooo #!$%@?, złapał piłkę,
- łał zobacz, ale szybko pobiegł,
- łoooo tylny obrońca został powalony przez 200 kg skrzydłowego, a biegacz zgadnijcie #!$%@? co - dobiegł do końca boiska!

A i tak najlepsze jest to jak ci tryglodyci od dziesięcioleci #!$%@?ą się kaskami, pomimo że doskonale wiedzą, że prowadzi to do wstrząsów mózgu i bardzo niebezpiecznych mikrourazów czaszki. Beka z nich ¯\_(ツ)_/¯

#mecz #pilkanozna #nfl #futbolamerykanski
sing - Na co dzień nie oglądam piłki, ale jak widzę żę w jakimś talk show z USA znowu...
  • 12
a najlepszy ich ból dupy, że wikipedia określa piłkę nożną jako "football", a ich pseudo-MMA jako "american football"


@sing: Kto ma o to buldupy? Bo ja nie widziałem, co najwyżej żarty. Zresztą Football się nazywa od tego, ze piłka ma długość stopy. A piłka nożna czemu ma taką nazwę? Powinna mieć AllBodyPartsExceptHands Ball
@sing: to ja mam propozycję. Załóż sobie kask ograniczający widoczność, zapie*j na pełnym sprincie pilnujac żeby Ci nikt nie wyje*ał ani nie złapał i złap jeszcze piłkę która ktoś rzucił Ci zza pleców 30 metrów dalej. Co to za problem przecież xD gówno wiesz o nfl ale się wypowiadasz