Wpis z mikrobloga

Czołem Mireczki, mam zabawna historie, bo przez pogodę miałem wczoraj opóźnienie na #blablacar O jakieś 30 minut i Pani ciagle do mnie wydzwaniała i pytała gdzie jestem, a ja jej na bieżąco mówiłem i na końcu powiedziała, ze jedzie taksówkach bo nie chce już jej się czekać. No to powiedziałem, ze ok i się rozlaczylem. Oto co później mi napisała ( ͡° ʖ̯ ͡°) #patologiazewsi #logikarozowychpaskow
Pobierz N.....d - Czołem Mireczki, mam zabawna historie, bo przez pogodę miałem wczoraj opóźn...
źródło: comment_XHPKLqnW13m0ybTXTCwTeKhVXmPOpwnq.jpg
  • 20
@Nild: już zrozumiałem, Ty byłeś pasażerem, ona kierowcą a Ty się spóźniałeś 30min. Ok, miała prawo sobie odjechać, bo regulamin mówi o 15minutach. Jak najbardziej zgłaszaj typiarę, bo to co ona uskuteczniła to potężna patola. Najlepiej wrzuć screena na facebooka na grupę która zajmuje się przejazdami na tej trasie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Koniec końców miałeś szczęście że z nią nie jechałeś, pewnie jakaś bez komentarzy świeżynka?
@krolcz: ja byłem kierowca xD i był straszny deszcz i wiebalem się między jakiś dziadków i tak jechałem z 70km, bo nie dało się wyprzedzić i miałem delay. Planowo miałem być po nią o 21:20, a powiedziałem, ze jadę godzinę wcześniej, ale już po pierwszym telefonie od niej mówiłem, ze jest taka trasa, ze chyba będę planowo według czasu na stronie. Widocznie nie dotarło, bo potrzebowała jeszcze 3 telefonów i na
@Nild: No to jakieś totalnie nieporozumienie, ona Ci daje bana na jazdy xDDD głupia pipa, pewnie świeżynka bez komentarzy? Przecież jak jedziesz z jakiegoś innego miasta do niej i masz 100km to wiadomo że może się obsunąć. Ja jak zbieram ludzi z miejscowości oddalonej 100km od miejsca startu, to dogaduje się, że 0,5h przed przybyciem dam im znać że będę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nigdy ludzi bez
@krolcz: no właśnie nie miała żadnego, ale jak dzwoniła to wydawała się całkiem miła. Później pokazała rogi i mówiła coś o tańcu ¯\(ツ)/¯ już tak na marginesie, muszę się tez nauczyć żeby ustalać jeden punkt wyrzutu ludzi, bo później pół godziny jeżdżę po mieście i jestem jak Uber. Gościu z którym jechałem powiedział, ze każdy kiedyś się tego uczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
żeby ustalać jeden punkt wyrzutu ludzi

@Nild: i jeden punkt zbiórki.


@hpiotrekh: @Nild: ja jeszcze dopuszczam wejście "na trasie" jak komuś jest bliżej, niż do punktu zbiórki, bo jak będzie miał dalej, to większa szansa że się spóźni ( ͡° ͜ʖ ͡°). W sensie : "na blabla jest podana mapka dokładnie jak jadę, punkt zbiórki X, ale jak chcesz możesz wejść/wyjść gdzieś gdzieś na trasie
@Nild: polecam brać ludzi tylko z komentarzami, bo na takie świeżynki nie ma sensu tracić czasu, wiecznie niezadowolone. Z doświadczenia wiem, że dużo bezpieczniej jest wziąć bez komentarzy ze świeżym kontem faceta niż kobietę, słowo daję. Facet by takiej inby nie #!$%@?ł, tylko poczekał te 0,5h bo widzi jakie #!$%@? warunki są i tyle ¯\_(ツ)_/¯
@Nild: a no i ziomeczku, zawsze, ALE TO ZAWSZE- REZERWACJA MANUALNA. Jak ktoś chce zarezerwować, pytasz czy punkt początkowy X i punkt końcowy Y ci pasuje i tyle- bo ludzie zaczynają pajacowac że on chce tu, tam, sram, przyjedź po mnie- i wtedy robisz cyk, nie akceptujesz zgłoszenia i tyle. Bo nawet jak w opisie mam że "prosze posiadać gotówkę ze sobą" to potrafią mi powiedziec, żebyśmy gdzieś zajechali na stację
@krolcz: z jednej strony pełna racja, ale niestety z moich obserwacji wynika, że albo niektórzy nie czytają tego, co jest napisane, albo nie rozumieją po prostu słowa pisanego. Ja się napiszę, a nagle się okazuje, że ktoś w ogóle tego nie przyjął do wiadomości.