Wpis z mikrobloga

dajcie prosze znac jakie widzicie bledy. z tego co czuje sam, to strasznie mnie przewaza do przodu przez co mam wrazenie, ze za malo pracuja nogi a za duzo plecy. nie jestem w stanie za bardzo ulozyc sie tak, zeby mnie nie ciagnelo do przodu. probuje ciagnac w tyl, ale ni cholery mi to nie idzie. swoja droga, jakies pol roku temu i 5kg wiecej na wadze bralem 147.5 x4. teraz przy 79kg ta jedna seryjka 135 x5 dala mi w kosc i czuje w plecach troche (poprzednim razem, tyle ze bylo to ze dwa tygodnie temu bo mialem tydzien przerwy, 130x7 poszlo jakos w miare w miare) . ogolnie martwy robie raz w tygodniu, co trzeci trening, jedna seria AMRAP.
dzienkuweczka.
#silownia
Steven_Hyde - dajcie prosze znac jakie widzicie bledy. z tego co czuje sam, to strasz...
  • 6
@SirPawi: jedyna opcja na podniesienie biodra jaka widze jest lekkie wyprostowanie kolan i mocniejsze zgiecie w pasie ¯\_(ツ)_/¯ sprobuje, ale wydaje sie taka pozycja dosc dziwna, mam wrazenie, ze duzo wiecej pracy pojdzie w plery xD z tym odchyleniem do tylu tez piszesz o pozycji startowej czy chodzi ci o zbytnie wychylenie do tylu juz na sam koniec?
@Steven_Hyde: Filmik znikł, ale już w pozycji startowej z miniaturki widać, że cała sylwetka, zaczynając od stawów skokowych, jest odchylona do tyłu.

Czujesz plecy? Proponuję zastanowić się nad rolą mięśnia najszerszego grzbietu w martwym ciągu.