•  

Ostatnio zrobiłem mały przegląd tego czym najbardziej fascynują się kobiety jeśli chodzi o filmy/seriale. Czasem podglądałem za dzieciaka co tam oglądają siostry i zawsze byłem zadziwiony co jest niezwykłego w takich typowo babskich programach. Nawet mama oglądała jakieś barachła a niby wykształcona mądra doświadczona życiowo kobieta. Jak chciałem pooglądać z jakimś różowym paskiem Interstellar albo coś tego typu, albo film dokumentalny to popatrzyła 15 min, a potem "nudy jakieś". Nawet Breaking bad czy Black Mirror to dla niektórych czarna magia albo zwykle gnioty. Ale chuj, nie o tym bo to akurat żaden argument.
    Jako iż mam pierdolnięty nadaktywny i analizujący każde gówno mózg podjąłem się zadania zbadać co i dlaczego oglądają nasze dziewczyny, koleżanki, znajome itp.

Wnioski:
    Schemat w 99% taki sam xD
    Elementy filmu/serialu to zawsze:
    - Przystojny meżczyzna, który cechuje się albo: milionami na koncie, zajebistym statusem społecznym, jakimiś jebanym supermocami, będący jakimś diabłem, wilkolakiem, wampirem - cokolwiek co sprawia że jest taki "wow" nietykalny.
    - Zwykła randomowa laska, niczym niewyróżniająca się. Nawet z problemami życiowymi.
    I uwaga fabuła:
    Ten cudowny kosmiczny chad z dupy zakochuje się w tej randomowej lasce. I to jakoś wpada w nią bezgraniczny zachwyt, jakby cały świat mu się zjebał tylko przez zwykła dziewczynę xd Potem okazuje się że onauala w sobie "coś". To coś to już zależy, ale przeważnie pierdoła.
    Potem oczywiście sexy w filmie, jakieś głupkowate scenki, ten mystic chad von thunderthock jest jakiś taki uległy jej, słucha się jej nie wiadomo czemu. Dodatkowo zawsze jakaś konkurencja dla głównego bohatera żeby bardziej kontrastowała jego postać na ich tle.

Materiał badawczy obejmuje m.in.
    Zmierzch, pamiętniki wampirów, lucifer, 50 twarzy Greya , 3 metry nad ziemią itp

I teraz nasze kobietki trują sobie głowy czymś takim. Jak myślicie odbija się to jakoś na real life ? XD

#p0lka #logikarozowychpaskow #filmy #seriale