Wpis z mikrobloga

#samochody #motoryzacja #pierwsze4kola
Dobra, to oceńcie pomysł mojej córki (lvl18) na pierwszy samochód. :P

Dołożyłbym jej parę tysi do czegoś ciut nowszego, ale chce za swoje, to kupuje za swoje. Większość odłożone, resztę jej pożyczę i mi odda, bo już ma nagraną robotę na wakacje.

Peugeot 407 1.8 2005 rok manual, wyposażenie takie średnie: klimatronik, tempomat, ale bez skór, navi itd. Ważne, że ma liczne poduchy i ESP.

Wiem, że 1.8 muł, ale na pierwsze auto IMHO wystarczy, a to jest polski salon, II wł. od osoby prywatnej, nie przez komis, potwierdzone 235 000 przebiegu. Żadnego 2.0 na tyle pewnego w naszej okolicy nie ma.

Zdjęcie poglądowe, ale mniej więcej taki, tylko na stalakach z kołpakami oryginalnymi.
N.....n - #samochody #motoryzacja #pierwsze4kola
Dobra, to oceńcie pomysł mojej córk...

źródło: comment_ByqHnACknDcexBUljUIe2bMhIlD4xT4r.jpg

Pobierz
  • 90
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@kierowcaautobusuofficial: jest git. z autami w tym wieku najważniejszy jest jego aktualny stan A nie to jakiej jest marki czy modele. Nawet najbardziej niezajebywalna toyota jak jest zajeżdżona będzie się sypała jak p0lki na Erasmusie. W tym peugeocie nie ma nic eksploatacyjnie wyjątkowo drogiego a wymiana sworzni to sama przyjemność. Pod względem typowej obsługi bardzo fajne auto jedyny problem to wariatory czy tam nastawniki koła rozrządu ALE TEŻ nie są wcale