Wpis z mikrobloga

Skończyłem dzisiaj ogrywać świat w terrari i mam teraz strasznego doła. () Zwykle jak w to gram, to gram intensywnie i do porzygu, a później mam jakiś syndrom odstawienniczy czy coś w ten deseń. Zwłaszcza że dużo czasu grałem na tamtym świecie, bo aż 66 godzin. Sporo budowli, udogodnień w podróżowaniu po mapie w postaci teleporterów, kolejek, itd. Smutno tak ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#terraria #gry
Pobierz
źródło: comment_ejJ7VBYTrTt7eBuRrc79JKjtdgVvCx9C.jpg
  • 7
@Padaj: Blood moon zdarzył się kilka razy, ale w sumie nic ciekawego tam nie dropi, chyba że chodziło ci o Pumpkin moon, ale tego nie robiłem. Frost Moon i Old One's Army też sobie darowałem na tym świecie. Nie chciało mi się przygotowywać areny pod kryształ. W takie rzeczy fajnie jest się bawić z kimś
@Wiedmolol: Grałem kiedyś z Thorium i na początku i pod koniec rozgrywki były fajne bronie, zwłaszcza te z klasy barda. Jednak większość broni i zbroi w środku gry jest bardzo słaba jeśli brać pod uwagę etap gry na jakim można je zdobyć lub stworzyć. Mnóstwo bezużytecznych materiałów wypadało z potworów z dżungli i z lochu i mnie to denerwowało, podobnie jak biom głębinowy, który produkował wodę i zalewał mi całe podziemia.
@Borealny: Próbowałem z Thorium, ale mnie nie porwało. Nie wiem gdzie było powiedziane że jest dobrze zbalansowane, ale wg nie Calamity nie ma z tym problemu. Użyteczne rzeczy są przez całą grę - od early, aż po late(tzn. wiadomo - ten mod dodaje tyle post-ML contentu że końcówka balansuje pod siebie). Dodaje też sporo nowych materiałów, ale nie uważam żeby było ich na tyle że zapycha ekwipunek.

Na ale fakt, duży
@Wiedmolol: no z drugiej strony mody dodające mnóstwo kontentu mogą być męczące. Co chwila wypada nowy materiał, są zbroje które różnią się o 1-2 punkty statystyki i co chwilę trzeba coś wymieniać. Już w podstawce było dużo przedmiotów i co chwilę wypada coś lepszego, a w dużych modach to już serio można się pogubić lub znużyć.

O magic storage słyszałem, będę musiał kiedyś wypróbować, co by więcej nie robić magazynu wielkości