Wpis z mikrobloga

Mirko #!$%@?łem się na siebie bo ważyłem kiedyś 110 kilo przy wzroście 180 (uff) także byłem gruby knur i udało mi się zbić tę wagę do 83 jakiś rok temu. Teraz dlaczego się #!$%@?łem na siebie. A więc dlatego że znów zaczął mi rosnąć bebzol dlatego potrzebuje motywacji żeby dobić do wymarzonych 75 kilo. Aktualnie wykręcam już 90 na wadze także pora zatrzymać tę karuzelę i lecimy w dół także taki challange dla mnie i was za każdego PLUSA przebiegiem 1 kilometr i robię 10 pompek o 18 sprawdzę posta i zaczynam daje sobię termin do 1 stycznia 2021 r. Obiecuję wtedy zrobić pokaż mordę z teraz czyli 19 i pokaż mordę po challengu i zakładam
#odnormikadochada

#mirkokoksy #challenge #motywacja #biegajzwykopem
  • 73
@Korisho: dlaczego otyli, którzy chudli mają tendencję do szybkiego powrotu do wagi, w przeciwieństwie do osób zawsze szczupłych? Czytałem, że wynika to z faktu, że komórki tłuszczowe podczas procesu odchudzania, nie są usuwane, tylko opróżniane. I to jest kluczowe: szczupła osoba dopiero musi sobie wyprodukować takie komórki, osoba, która była otyła po prostu je zapełnia.

Zatem tendencja do powrotu do dużej wagi istnieje zawsze, ilekroć zapomnisz się w kwestii pilnowania wagi.
@Korisho: stary!!! Mam dla Ciebie specjalną radę. Na drzwiach od pokoju wywieś dużą kartkę z tabelką z datami w pierwszej kolumnie. Pod drzwiami postaw wagę i codziennie zapisuj wagę.
#!$%@? bieganie bo nie oszukujemy się, po bieganiu będziesz bardziej głodny niż przed i nadrobisz podwójnie. Ogranicz jedzenie. Na talerz kładź wiele warzyw takich jak buraczki. Wszystkich kasz, ziemniakow, ryzow jeśli dajesz to mało. Połowę tego co zawsze jadłeś. Unikaj przekąsek jak