Wpis z mikrobloga

Prezenty kupione? ( ͡º ͜ʖ͡º) Chyba pora na przedświąteczne #rozdajo

Wśród plusujących dzisiaj losuję 1 osobę która będzie mogła sobie wybrać dowolną rzecz do 60zł z mojej strony przesyłkę oczywiście opłacam.

Dodatkowo gdy wpiszecie kupon "usuń konto" macie -10% na zakupy u mnie + mały gratis ode mnie w postaci świecącej fiolki (która również jest kupienia u mnie w cenie 15zł)
Kupon będzie ważny do końca tego tygodnia.

Ceny przesyłek obniżam specjalnie przed świętami: Bliską paczką poczta polska 5zł, paczkomat również 5zł

Więc jeśli dalej nie macie pomysłu na prezenty zajrzyjcie do mnie. Może chcecie komuś sprawić wisiorek/breloczek albo coś nietypowego?
Właśnie uzupełniłem trochę braków i dodałem sekcję NOWOŚCI u siebie na stronie.

Wleciały nowe:

- Świecące rośliny o które tak prosiliście
- Nowe mechanizmy
- Malowane unikaty

Plusujcie w komentarzach które formy podobają się Wam najbardziej - jestem ciekawy efektów :)

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć moje rzeczy na żywo zapraszam do Kina Nowe Horyzonty we #wroclaw w ten weekend gdzie będę się wystawiać.

Zapraszam do obserwowania/czarnolistowania #rozkminkrzaka
#rekodzielo #promocja #rozdajo
bkwas - Prezenty kupione? ( ͡º ͜ʖ͡º) Chyba pora na przedświąteczne #rozdajo

Wśród ...

źródło: comment_dilpmsBY0GOdCozcNdQkFsQImeO0bZxT.jpg

Pobierz
  • 16
via Android
  • 0
@asik_ zostały mi chyba ostatnia para baz spinek - napisz na bido.rekodzielo@gmail.com w jakiej formie chciałabyś je mieć, jeśli mechanizmy jestem w stanie je zrobić w przeciągu jednego dnia, w tym tygodniu mógłbym je zrobić i wysłać.

Tak czy napisz mi maila, tam zbieram wszystkie indywidualne projekty których nie mam na stronie ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Android
  • 0
@ranunculus dzięki wielkie ;)

ja już kiedyś mówiłem że na dobrą sprawę jestem dosyć świeży jeśli chodzi o rękodzieło, tak naprawdę dopiero od roku zajmuje się tym na poważnie i jak widać jest jakiś progres ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Android
  • 0
@ovskyy5 z tego co pamiętam mam jeszcze dwie albo trzy sztuki niewykończone, kontur turkusowy albo zielony już nie pamiętam.

Zawołam cię jak wrzucę na stronę.
@bkwas a jaki koszt takich spinek mniej więcej? bo nie wiem, czy to będzie prezent świąteczny czy raczej urodzinowy :D

z innej beczki, jeśli mogę zasugerować to proponuję podzielić produkty na stronie też wg rodzaju tj. wisiorek, breloczek itd, łatwiej będzie dla osób szukających konkretnego użycia
via Android
  • 2
@asik_ u mnie wszystkie rzeczy na stronie mogą być breloczkiem bądź wisiorkiem, tylko chyba dwa/trzy przedmioty mam dedykowane pod jeden rodzaj, więc nie ma sensu.

A co do spinek, w zależności jakie miałyby być 40-60zł
@bkwas: No dobra - przekonałeś mnie! Zamówienie złożone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odezwę się niebawem pod kątem zestawu DIY bo widzę, że w sklepie przestał byś dostępny ( ͡° ʖ̯ ͡°)