Gorące dyskusje ostatnie 12h

Historia dnia:
    Siedzę sobie właśnie w Avenidzie (zakładam, że to się nadal tak nazywa) i zajadając falafel piję piwo w oczekiwaniu na pociąg do Wrocławia. Zadzwoniła do mnie Mama i zapomniawszy się, że nie jadę autem powiedziała "jedź ostrożnie" na co odparłem żartem: "dobrze, będę prowadził pociąg ostrożnie". Chwilę po rozmowie odezwała się do mnie kobieta ze stolika obok mówiąc: "Pan prowadzi pociąg? To chyba nie powinien Pan pić!".

...a mówią, że w Polsce jest wysoka znieczulica społeczna.

Zdjęcie piwa dla uwiarygodnienia.

#poznan #wroclaw #heheszki #pkp #pociagi #kolej
    pokaż całość

odpowiedzi (34)

Zapisałem się z różową na siłownię, całkiem nową, ładną i ogarniętą. Czysto, schludnie jest git.
    No i ostatnio mi różowa opowiada, że wpada 30 bab do szatni po fitnessie, spocone świnki i żadna z nich nie poszła pod prysznic po treningu, a duża większość się nawet nie przebrała w świeże ubrania tylko kurtka na przepocone ciuchy, jeszcze mokre i nara, a i na mojego różowego jeszcze krzywo patrzyły, że idzie pod prysznic XDDDD Kurlllaaaaa kobiety co jest z wami nie tak? XDD
    W męskiej szatni praktycznie każdy facet po treningu idzie pod prysznic i przebiera się w świeże ubrania. Nie wyobrażam sobie wyjść spocony jak prosie, śmierdzący i w mokrych ubrania na zewnątrz xD
    #silownia #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #rozowebrudaski #rozowepaski
    pokaż całość

odpowiedzi (221)

• odpowiedzi (34)