Wpis z mikrobloga

@maxriv: Spotkanie przebiegło w raczej standardowo, wybrałem kawiarnię, zamówiliśmy napoje i gadaliśmy o studiach, o naszych upodobaniach,jak preferujemy spędzać wolny czas. Ja zadawałem pytania i ona tak samo, nie mam pojęcia, w którym momencie #!$%@?łem. Jak weszliśmy do lokalu zaproponowałem odwieszenie płaszcza, po kawie zapłaciłem za nas odprowadziłem ją pod dom, ale numeru nie chciała dać, to już mi się zapaliłą lampka że coś poszło nie tak
Ja #!$%@?.. #!$%@? galerianki.. wiadomo fajnie postawić czujesz się wtedy ze można na ciebie polegać a bardziej to 2polowka może.. ale tak jak napisałem 2polowka - dziewczyna/partnerka/żona
Teraz to kazda by chciała wszystko za free nie zna twojego imienia ale chce żebyś postawił jej drinka, kawę, kanapkę, obiad itp.. społeczeństwo idzie na dno..
Byłem kiedyś w takim związku.. oboje pracowaliśmy dobrze zarabialiśmy ona w sumie trochę lepiej niż ja, mieszkaliśmy wtedy jeszcze
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jokerzee: Twój błąd odwiesiłeś płaszcz uznała to, że myślisz, że nie da rady tego sama zrobić nigdy nie pytaj co możesz zrobić, bo musi się czuć ona pewną siebie, że ona tu rozdaje karty.
@Pilaf: Nie wykluczam tej opcji i rozumiem to, ale jednak jakiś niesmak mi pozostał po tym, nawet nie zdążyłem jej podziękować za spotkanie, a tu cyk pary już nie ma