Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wysłałem dzisiaj maila do Ministerstwa Zdrowia z zapytaniem o bezpieczeństwo przesyłek przychodzących z Chin. Dostałem odpowiedź pic rel, że przekazano to do odpowiedniego działu, jak chcecie wiedzieć co odpiszą dalej to plusujcie ten wpis.

#chiny #aliexpress #gearbest

odpowiedzi (45)

• odpowiedzi (15)

Dzisiaj rano poinformowałam narzeczonego, że mój brat ma w tym roku osiemnastkę i obiecałam mu od nas macbooka za około 9 tysięcy złotych. Tylko, że no miałam trochę niespodziewanych wydatków i ja jestem w stanie odłożyć obecnie maksymalnie 2.5k o czym poinformowałam mojego faceta, który zarabia o wiele lepiej ode mnie.
    Nie spodziewałam się zbyt entuzjastycznej reakcji to oczywiste, nie jestem głupia.
    Ale odpowiedzi "chyba cię popierdoliło" nie spodziewałam się jeszcze bardziej.
    Zwłaszcza, że nigdy nie był agresywny ani wulgarny w moją stronę.
    Wpadłam w płacz i wybiegłam z domu bo tak mnie to zaskoczyło, że nie wiedziałam nawet jak się mam zachować.
    Teraz wróciłam do domu i go jeszcze nie ma i sama nie wiem czy to ja przesadziłam ze zwykłym zapytaniem, czy on ze swoją reakcją. Bo w końcu jesteśmy dorośli i mógł normalnie ze mną o tym porozmawiać.

Dlatego jestem ciekawa waszego zdania, jak wy uważacie.
    #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (106)