Wpis z mikrobloga

To jest #!$%@? niesprawiedliwe. Większość osób chodzi na domówki, na imprezy, do klubów bo chcą się pobawić. Idą tam z przyzwyczajenia, że to jest coś fajnego

Osoby z fobią społeczną chodzą na imprezy tylko po to żeby najeść się stresu, lęku, panicznie się bać... Prawdopodobnie zostali wysłani przez psychologa w ramach terapii

Szkoda, że nie istnieje specjalny lek który eliminowałby fobie społeczną permanentnie... Gotów byłbym za niego zapłacić nawet kilka wypłat

#przegryw #fobiaspoleczna #nerwica #depresja
  • 20
@przegryvqa: @Granat556:
A mnie wkurza, że zauważyłem od czasu przeprowadzki do Gdańska, że absolutnie nikt nie robi ani nie przychodzi na domówki. Ciągle tylko knajpy, kluby, imprezy na mieście. O ile nie mam problemu wbić na kwadrat do nawet dalszych znajomych to do miejsc publicznych pasuję jak kwiatek do kożucha i okropnie się męczę (pomimo leków). Do tego oczywiście każde jedno wyjście najlepiej o 21, nawet w tygodni. Ot, wielkomiejski
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Granat556: MDMA to substancja, sorka, źle napisałem zdanie. Nie mówię, żebyś to wziął, po prostu napisałem, że po tym wszystkie takie mentalne opory i blokady z powodu strachu by zniknęły i zostało by tylko to co dobre