Wpis z mikrobloga

Siemano, szukam już od jakiegoś czasu odpowiedniego dla siebie lapka, bo w swoim zalałem klawiaturę, a sama naprawa jest mało opłacalna ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dorwałem coś takiego
https://www.x-kom.pl/p/475317-notebook-laptop-141-acer-swift-3-i5-8250u-8g-256-win10-fhd-ips-mx150.html Wygląda spoko, czy macie może jakąś alternatywę? W głównej mierze office, mniej wymagające programy i sporadycznie rundka w league of legends. 13/14 cali, wytrzymała bateria, leciutki, no jakiś ultrabook, którego mogłabym zabrac na uczelnie. Budżet do 3k jakoś. Będę wdzięczny za pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°) #laptopy #komputery
  • 7
@Pustulka: Przeglądałem już jakiś czas temu twoją listę, nawet sporadycznie zerkam sobie co polecasz. Problem w tym, że te wszystkie ultrabooki mają tylko zintegrowaną kartę, co może wydawać się bolączką przy próbie odpalenia nawet mniej wymagającego tytułu. Niebieska wersja tego acera wyglada kusząco jeśli chodzi o podzespoły, ale jednak brak podświetlanej klawiatury i sam ten kolor - meh ( ͡° ʖ̯ ͡°) odrzucają. Jeszcze trochę pogłówkuje i