Wpis z mikrobloga

Do tej pory z tym streamem zapoznało się zapewne około 50-100 tys. Polaków. Podejrzewam, że w ciągu najbliższego tygodnia wynik się podwoi. Może to dojść nawet do miliona czy dwóch na luzie. Czy serio nikt na Ukrainie nie chce się zająć tym bandytą Soroczenko? Przecież to jest piarowa katastrofa. Nie ma tutaj żadnej osoby z Ukrainy, która mogłaby to zgłosić tamtejszym służbom? Tracę wiarę w ten kraj.
#patoruski #patostreamy #danielmagical
  • 21
@rorf46:No dobrze, namierza go i co dalej? Przecież żaden z nich nie powie nic negatywnego na szefa i ogólnie.

Tak samo było z rafatusem, nic mu nie mogli zrobić, bo marlenka nie zeznawała przeciw niemu.
@rorf46: Jak ty się cierpie pojawiłeś mimo że cię sczarnilisrowalem a ze strimem to max 10k ludzi z polski się zapoznało i wiele więcej nie będzie bo to rozrywka dla wąskiego grona odbiorców, ale żeby to pojąć musiałbyś nie być cepem
@rorf46: argument pierwszy z brzegu - bariera jezykowa? oczywiscie, jesli madki zauwaza co ogladaja ich dzieci, w tym warszafka i zaczna o tym trabic tvn'y przed kolejna edycja BB, to fakt, jest szansa, ze milion ludzi bedzie przez 3 dni pamietalo, ze 'gdzies tam u ruskich robia straszne rzeczy w internecie'.

ale juz pierwsze zalozenie, 50 - 100k polakow zna malysza i brygade jest grubo naciagane.
@decadence: Ludzie nie muszą rozumieć tego, co oni mówią. Wystarczy, że widzą. 50-100k to bezpieczne liczby. Z samego Wykopu pewnie już zdążyło ich poznać z 5-10k ludzi. Dodatkowo shoty pewnie mają po ok. 10k i jakiś youtuber o nich mówił. Wystarczy, że powie o nich dodatkowo jakiś Boxdel i jednorazowo mają strzał 500k zasięgu. Nie wiem, jaki ty widzisz w tym problem.
@rorf46: no dobra, zalozmy, ze ruskich widzialo 100kola. jutro zacznie o nich pieprzyc bombel zeby se naruchac zasiegow i subskrypcji. w ruch za nim pojdzie reszta szukajacych atencji jupiterow, w koncu trafi do telewizji sniadaniowej, albo OMZIRK zacznie pisac listy do trybunalow z calego swiata. i jak myslisz, co sie wtedy stanie?

bez wzgledu na to czy sa po stronie urkainskiej, czy w rosyjskiej okupacji, tamtejsza wladza nie kiwnie palcem tylko
@decadence: Co się wtedy stanie? Prosta sprawa: bardzo ucierpi reputacja Ukraińców. I ciekawe, co oni z tym zrobią.

Teraz przeczytałem "zgniły zachód" i już wiem, że mam do czynienia z debilnym skrajnym prawakiem, więc kończę tę dyskusję. xD
@rorf46: prawactwa jeszcze mi nikt nie zarzucal, ja raczej lewaczek jestem xd "reputacja Ukraincow ucierpi"? XDDDD prosze Cie, oni w dupie maja "reputacje" na arenie miedzynarodowej, a zwlaszcza na zachodzie. za punkt DUMY sobie postawia, zeby z tym nic nie robic. choc ja jeszcze bardziej sie zapedzam w mysleniu zyczeniowym od ciebie. jedno jest pewne. mieli zgona na streamie i nic z tym nie zrobili. a to cos znaczy.
@decadence: Lewak, który pisze "zgniły zachód". Ta, jasne. xD No, chyba że debilny skrajny lewak, bo oni w sumie też nie wiedzą czasami, co ich otacza. Każde państwo stara się dbać o reputację... nawet Korea Północna.
@rorf46: ale co ty sie do "zgnilego zachodu" czepiasz, to popularne na wschodzie okreslenie, podobnie jak i u nas za czasow PRL'u, moze mlody jestes to nie kojarzysz. kurde stary. podstawy swoich wywodow opierasz na wyjetych z dupy danych a dalej folgujesz juz mysleniu zyczeniowemu ile wyobraznia tylko wydoi. nie wiem, moze masz 20 lat i malo wiesz o zyciu, ze cie w takie rejony bajdurzeń umysl zabiera, bo to co