Wpis z mikrobloga

Wszystkim zdziwionym faktem, że nikt tego strumyka jeszcze nie ściągnął chciałbym przypomnieć, że to jest UKRAINA. Jeżeli ktoś nie miał okazji odwiedzić tego hehe "kraju" to bardzo polecam, bo na mnie osobiście przepaść cywilizacyjna zaraz po przekroczeniu granicy naprawdę wprawiła w osłupienie. Pierwszą oznaką, że kończy się wszystko, co znam był kibelek jeszcze na przejściu granicznym, a dokładniej już jego ukraińskiej stronie. Wyobraźcie sobie, że tam za kibel (o zgrozo płatny! xD) robi zwykła dziura w betonie do której się za przeproszeniem sra i szcza. Zanim dojedzie się do jakiegoś większego miasta mija się dosłownie dziesiątki kilometrów zarośniętych krzakami nieużytków. Żadnych pól, żadnych świateł, żadnej cywilizacji. Zdarzają się wsie, gdzie nie ma nawet słupów elektrycznych. To naprawdę trzeba zobaczyć żeby zrozumieć. Zanim oni dojrzeją do takich rzeczy jak walka z patusami na YT to naprawdę minie jeszcze duuuuuuużo czasu.
#patoruski #patostreamy #malyshibrigada
  • 14
@Nekrolog: Bardzo polecam! Nie popełnij tylko mojego błędu, gdzie dwa lata temu wybraliśmy się ze znajomymi do Lwowa autem na Majówkę. W drodze powrotnej staliśmy 14h w korku do granicy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Matti32: i to jest najpiekniejsze. madki i normiki mogą sobie zgłaszac, dzwonic i nawet do Watykanu pisac. oni moga sie #!$%@? na tym streamie i tak nikogo to za bardzo nie obejdzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@thrawn41: uwieczniłem najbardziej luksusowy a są też takie gdzie można od samego widoku pawia puścić. W Niemczech też się takie spotyka, są często odwiedzane przez ciapaków którzy maszerują z butelką wody w celu podmycia dupska.