Wpis z mikrobloga

Pewnie zarzucicie mi bait, no ale i tak powiem. Ostatnio gdy jeździłem na Uberze, wyświetlił mi się następny pasażer Jakub. Gdy dotarłem na miejsce zobaczyłem, że wsiadł mi do samochodu Jakub Kucner - Mister Polski 2017. Wiem, że zabrzmi to tęczowo, ale jako blackpillers nie mogłem się powstrzymać i musiałem poddać szybkiej analizie jego twarzoczaszkę celem oceny potencjału genetycznego. W końcu nie codziennie wozi się Uberem oficjalnego "największego Chada" w Polsce. Szybko zobaczyłem, że nie jest to Chad z urodzenia. Jak zresztą widać na zdjęciu - płaskie kości policzkowe, szczęka wąska choć zarysowana. Gdy wysiadł, szybko wystalkowałem go na instagramie i znalałem stare zdjęcie. Widać, że jest to po prostu Normik poddany maksymalnemu looksmaxxingowi. Naturalnie ma dosyć P0lackie rysy twarzy. Widać, że sylwetka + opalenizna + fryzura + przefarbowanie włosów + zarost + henna brwi, daje ogromny boost do wyglądu jeśli ma się dobre podstawy.
Trochę to napawa optymizmem, że jeśli będzie się spędzać przed lustrem więcej czasu niż przeciętna kobieta to nie wszystko stracone dla przeciętnych mężczyzn.
#przegryw #wygryw #wychodzimyzprzegrywu #blackpill #redpill #rozwojosobistyznormikami #rozwojosobisty #wyglad #stulejacontent #tfwnogf #ladnypan
Pobierz B.....W - Pewnie zarzucicie mi bait, no ale i tak powiem. Ostatnio gdy jeździłem na U...
źródło: comment_wPtYqTWv1CKOk3Dj6iPBiDV2IaBTg8Ml.jpg
  • 15
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ramzes8811: Dlatego ja zainwestowałem w przeszczep (lvl 25) i choć dalej mam wysoką linię włosów (nie dało się wrócić do norwooda 0 w moim przypadku) to mogę się normalnie czasać na bok i do góry tak żeby nie było trzeba przykrywać łysych gniazd.