Wpis z mikrobloga

@kRpt: 1.75? Nie miałem wyboru. Steamowy Gothic III sprawia, że nie działa mi myszka (ktoś tu ze dwa dni temu o tym też pisał). Postać stoi, mogę się poruszać WSAD, a myszka lipa. Po patchu 1.75 wszystko działa. Także to jedyna rzecz którą uznaje bo dodatkowo gra mniej ścina. Te wszystkie kontent mody, quest packi to syf, zwłaszcza jak ktoś chce grać pierwszy raz a każdy mu z góry narzuca instaluj
@methhod: to jest chyba najlepsza czesc gothica, z nia byl problem bo wyszla pare lat za wczesnie, malo ktory komputer byl ja w stanie uciagnac po czesci przez slaba optymalizacje a po drugiej czesci przez to jak bardzo dobra miala grafike, ktora nawet teraz jest ladna, bardzo rozlegly zyjacy otwarty swiat, duza ilosc questow. Arcania tez byla fajna bo miala dosc dobra fabule ale byla liniowa, chociaz bardziej skupiona na akcji
@methhod: Mimo ogromnego hejtu na 3,zapamiętałem ją bardzo przyjemnie. Okej questy mogły być lepiej rozwiązane i bardziej połączone, boli fakt że jest tylko jeden czy dwa questy z Diego czy z innymi dawnymi przyjaciółmi. Same wilki mogły by być też przemodelowane, a głowny quest lepiej sformułowany ( ͡° ͜ʖ ͡°) To co najmilej zapamiętałem z 3 to na pewno Pustynie Varantu i klimatyczną muzykę do której aż