Wpis z mikrobloga

Szybka promocja na wieczór, gdyby ktoś chciał skoczyć do kina... albo na film ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3400 punktów, czyli voucher o wartości 50 zł, dla nowych oraz obecnych klientów banku Citi Handlowego w ramach programu Bezcenne Chwile

3400 punktów, które można wymienić m.in. na voucher do kina, dostanie osoba zarejestrowana w programie Bezcenne Chwile w banku Citi Handlowym, która do 24 grudnia wykona przynajmniej dwie płatności na minimum 100 zł, robiąc zakupy u partnerów banku.

Każdy, kto nie jest klientem banku, może załapać się na kilka dodatkowych promocji, gdzie w grę wchodzą już premie większego kalibru ( )

Szczegóły promocji, reszta akcji Citi Handlowego i lista partnerów, u których zrobicie premiowane zakupy w podlinkowanym wpisie.

Do obserwowania i czarnolistowania: #kasazpromocji

JakDorobic_com - Szybka promocja na wieczór, gdyby ktoś chciał skoczyć do kina... alb...

źródło: comment_zMhuzYPRJGkffk7UR07QFi2XBaKlxnRP.jpg

Pobierz
  • 19
@slecrumi: No zdaję sobie sprawę, każdemu się zdarza. Zaplusowałeś - widocznie przypadkiem. Poprosiłeś, żebym Cię nie wołał, a ja się do tej prośby ustosunkuję. Nie musisz zrzucać winy za swoje przypadkowe kliknięcia na mnie. ¯\_(ツ)_/¯
O tym, czy sposób jest dobry, czy nie, decydują mirki. Mimo wszystko, jakaś część osób chce być wołana. Ja też lubię być wołany do niektórych rzeczy i to rozumiem. Zakończmy ten temat. Dobrego dnia.