Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego wpisu nałóg jednak jeszcze dogorywa i chwilowo wygrał (). Wpłaciłem 100 zł, wypłacam 124,13 zł. Zawsze to jakieś grosze wpadną. Jest piątek i jesteśmy po dużych ruchach więc teraz przyjdzie pewnie kilkudniowe uspokojenie (choć po takich danych można brać pod uwagę jeszcze ewentualny kilkudniowy rajd).
No nic Mireczki, Wam życzę powodzenia.
Pozdrawiam ()
#forex
zielonywiatr - W nawiązaniu do tego wpisu nałóg jednak jeszcze dogorywa i chwilowo wy...

źródło: comment_bcusteyN12eISV8ibLB4wg2IaWBjrnc4.jpg

Pobierz
  • 9
@zielony_wiatr: Hej, ciągnie, jeszcze nie raz wrócisz. Fakt jest taki że kiedyś gospodarki były sterowane centralnie przez komitet towarzyszy. Dzisiaj to jest passé, zachód sterowany jest przez Tweeter 'wybitnego' biznesmena z USA ( ͡° ͜ʖ ͡°) SP500 czy DAX nie mają już żadnego odzwierciedlenia w stanie gospodarek, to jest jawna i oficjalna pompa.
@tank_driver: No jeszcze za drobniaki sobie mogę pograć ale nie ma opcji, żeby wrzucać 50% wypłaty.
A co do tego Tweetera, to jest faktycznie przerażające. Przecież tu mogą odchodzić takie manipulacje. Ja nie wiem czy są jakieś komisje, które na bieżąco badają czy nie doszło do jakichś nadużyć przy okazji każdego takiego Tweeta. Przecież ruchy generowane przez taką wiadomość warte są dosłownie miliardy dolarów.
@zielony_wiatr: Wydaje mi się że jemu to łechta ego. Te jego tweety nie są nawet składne, coś jak wpisy naszego Leszke. Bawi się gospodarką ciągnąc marchewkę (umowę z Chinami) przed nosem a lud to kupuje. Teraz chodzi o święta, na święta ludzie mają mieć tanie prezenty (z Chin) i rozmawiać przy stole jak to ich prezydent dba o nich. Po świętach będzie spokojniej, a po wyborach miejsce na zjazdy. Nie zapominajmy
@Rss8: Jak najbardziej, najlepiej porzucić wiadomości, analizy a nawet i dane i jechać na wykresie. Serio, spokojniejszy trader się staje. Inwestor to co innego ale trader, szczególnie intraday może to zlać.
@maciekXDDD: @zielony_wiatr: Od prezydenta swiatowej gospodarki numer 1 oczekiwalbym nieco wiecej powagi. Ale widocznie doskonale wpisuje sie w trend idiokracji, co znajdzie potwierdzenie w przyszlych wyborach. Odnosnie tweetow i trzepania kasy - jest to jak najbardziej mozliwe. Jak jeszcze nie bylo mnie w swiecie swieczek to byla akcja z rodzina ministra gospodarki Szwajcarii - informacje o przyszlych ruchach byly przekazywane do przodu dla rodziny, ta ustawiala sie na FX i
tankdriver - @maciekXDDD: @zielonywiatr: Od prezydenta swiatowej gospodarki numer 1 o...

źródło: comment_shBKGOb6ks1hmCUpOBAgaWc7jMLuNTem.jpg

Pobierz