Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Właśnie wróciłem z pracy i podjąłem decyzję
Rzucam tą robotę tfuuu
W poniedziałek daje wypowiedzenie.

Jak zagrać tak zsby już więcej nie przyjść do pracy?

Dziś nie zrobiłem roboty z czwartku, piątku i prawdopodobnie właśnie jak to pisze przypomniało mi się że nie zrobiłem dokumentów na dostawę w weekend więc XDDDDDDDDD
Fajnie będzie jak mnie #!$%@?ą ale jak zagrać tak żeby nie było problemu
Urlopu mam 3 dni tylko pewnie wezmę na inwentaryzacje na żądanie XD

Najlepsze z tego wszystkiego jest to że nikt nie umie wykonać mojej pracy, nawet jak ja czegoś nie wiedziałem i dzwoniłem do innych zakładów w Polsce to mówili że nie potrafią bo czegoś takiego się nie robi u nich XD

Jakie to będzie piękne jak to wszytko jebnie <3

Najlepsze wyjście żeby nie iść do pracy to
L4 czy porzucenie pracy? XD
#praca #pracbaza #wypowiedzenie ##!$%@?
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@masieg: aha, nikt nie potrafi wykonać twojej roboty, czyli zajebywac kolejne terminy bo z tego co piszesz to to właśnie robisz. Takie faje jak ty wypadają z roboty zanim pomyślą o wypowiedzeniu więc życzę żeby cię pracodawca wydoił ile się da. XDDDDDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Stan_Przedzawalowy: tylko to nie jest normalny zakład czy typowe korpo że jest 100 chętnych na moje miejsce. Wdrożyć się miałem ok 4 dni co i jak i dalej wszystko sam gdzie wcześniej robiły to 3 osoby i miały serio więcej roboty niż czasu wolnego. Ja teraz nawet zapominam żeby zjeść kanapkę czy iść siku. Przerwa? Nie miałem czegoś takiego jeszcze. #!$%@? mam a jak jeszcze oni mnie zwolnią to jeszcze lepiej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WutkaBXL: póki co bez lipy nawet dostałem 200 zł podwyżki XD

Dziś ogarnę papiery w sprwiee praktyk do szkoły i chyba na inwentaryzacje wezmę na żądanie a 23 dam wypowiedzenie XD