Wpis z mikrobloga

Przez pierwsze 7 miesiecy pisałem z taką 16 letnią siksą z zawodówki o czym pisałem juz tu wiele razu .Ja 24 lata-po studiach licencjackich. Oczywiscie odrzuciła wytykając mi wady w moim wyglądzie. Cały czas wybrzydzała, kręciła nosem. Na koniec podczas naszej kłótni powiedziała ''ze zaden ze mnie Alvaro i zadna nie poleci w moje ramiona'' No coz, dalem sobie spokoj . 2 dni temu ogłosila na facebooku ze jest w związku. Patrze co to za chad a tam dwa zdjecia z jakimś typem 22 lata który wygląda sporo gorzej ode mnie. Ja się oceniam na 6/10 . Gosciu jakieś 3/10 , gruby , nizszy ode mnie chociaz ja mam 1.82-184 , on na oko ponizej 180 ( ona była prawie na mój wzrost). Typ z gęby po prostu brzydszy niz duza liczba osób z tego tagu.Włosy ogolone po bokach na łyso i posrodku jeżyk co dodatkowo pogarsza facjatę. Moja matka jak go zobaczyła stwierdziła dosłownie ze to chyba sponsoring. Ale typ nie wygląda ani na troche bogatego. Ma zdjęcia zrobione w domu i na podwórku i koleś mieszka gorzej niz ja chociaz ja tez bogaty nie jestem.

Nie ogarniam tego. Typiara wygarnia ci ze #!$%@? z wyglądu jesteś a potem bierze typa gorzej wyglądającego od ciebie i się z nim lansuje na facebooku. Trochę go poznałem bo jak się z nią kłocilem to nasłała go zeby mi pogrozil . Typ nie dośc ze nie grzeszy inteligencją to w dodatku jest ułomny

Czy ktoś mi moze powiedzieć co ona mogła w nim widziec ? Mi na niej cholernie zalezało ,nawet z rodzicami ją poznałem. Nie rozumiem tego

#przegryw
  • 34
@zabkakapka: . tyle ze to inna historia. poprosilem ją zeby ze mną pokazala sie przed rodzicami zeby nie mysleli ze coś ze mną nie tak bo zadnej dziewczxyny nie przyprowadzilem do domu. ale zrobilem to nie tylko dlatego ale tez po to by miec szanse jakoś się zaprezentować przed nią
@Edenes: Po prostu jest to różnica w poziomie - znam bardzo mało par które aż tak odstają od siebie; w sensie studia/zawodówka. To wydaje się na początku nie być problemem ale później urasta do rozmiarów tragedii. Zresztą.. brzmi jak bait ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@YumeNikki: a czemu brzmi jak bait ? Nie wiem , oglądam zdjecia tego typa i mi on nie wygląda na takiego chociazby 5/10 . tez tego nie ogarniam. cholera wiie. moze rzeczywiscie sponsoring
@Edenes: co robiłeś? bo czytam i nie wierzę, przez 7 miesięcy pisałeś. No i masz odpowiedź.
Po drugie umawiasz się z 16 letnią siksą z którą nie będziesz i tu nie ma co ubolewać. Po prostu znam podobne historie bo znajomi próbowali to samo. Była to parada spierdzienia i innych głupot.

Kuzyn miał taką dziewczynę młodszą i po prostu nie umiał jej dać w mordę, a właśnie tego chciała jak się
@eschatoestetyzm: dobrze to ująłeś. Według mnie to najlepiej startować do takie 23+, jakoś jak pamiętam takie już miały. Do tego jak ktoś pisze, że pisze z dziewczyną miesiącami to mnie to śmieszy, tydzień to maks potem spotkanie.
@eschatoestetyzm: @Qullion: zaraz, zaraz . Przeciez ona chodzi z 22 latkiem teraz .Co za róznica ze ja mam 24 lat a on 22 ? Typiara generalnie lubila starszych. Za piewrwszym razem miala tylko chlopaka o rok starszego. Potem była z 23 latkiem
@Qullion: bo powinieneś się z nią spotkać od razu i być jak ona chce. On może taki jest lata z nią na imprezy, jak trzeba to da w ryja, wygrzmoci jak dziwkę. Ty powinieneś wiedzieć czego ona chciała.
Problem z takimi sikasami jest taki, że one nie wiedzą czego chcą, a już na pewno nie związku takiego jak ty sobie wyobrażasz.
10 lat temu znałem ludzi z takiego osiedla gdzie 18