Wpis z mikrobloga

Gdzie mogę kupić pudełko z zatrzaskami większe niż 3,6l ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) bo już mi się naprawdę te płatki nie mieszczą.
I trochę za późno wyjąłem te truskawki z zamrażalnika, i miałem trochę lodu jeszcze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
150g kukurydzianych
150g podróbek cookie crisp
70g izolatu OLIMP
400g truskawek

Polecam, pyszne, ale strasznie niewygodnie jeść zaraz po treningu ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mikrokoksy #dieta #silownia #jedzenie
DuzyDzikiZwierz - Gdzie mogę kupić pudełko z zatrzaskami większe niż 3,6l ? ( ͡° ͜ʖ ͡...

źródło: comment_pT7ozf3JR4DWZY1CTMeHxqXDU2f1Cpli.jpg

Pobierz
  • 42
@Duzy_Dziki_Zwierz: Sam zobaczysz, chyba, że faktycznie nie wrzuci Cię na jakieś mega ilości, bo wczoraj gadał z Wolskim, że już zmienili podejście xD ;E Jak zawsze

Czekam teraz aż dojdą do wniosku, że ta dzika rotacja nie ma sensu. Jakaś tam różnica w porządku, ale nie takie skrajne skakanie.
@Duzy_Dziki_Zwierz: No nie przeczę, że masz mało. Bo tyle to jest #!$%@?. Ja sam niby mam swoją miskę, ale jak dzień mam aktywniejszy to chcąc nie chcąc musi wlecieć nawet jeden posiłek ok 700-800kcal więcej, bo głód jak #!$%@?.

No i tak wczoraj słucham, jak Wolski mówi, że nie rozumie jak ktoś mając sporo ww i waży tam 80-90kg i czuje głód. Nosz #!$%@?, typie robisz 1000kroków dziennie 4 siłówki i
@Duzy_Dziki_Zwierz: Nie proś jej byłoby płatki zalać musem? Płyn rozpłynąłby sie po zakamarkach i moze by weszlo. Btw, w dni robocze zabierasz te płatki do pracy czy ten posiłek akurat jesz w domu?
@Skogyr: łapy mogłyby szybciej rosnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°) takie spostrzeżenie xd.

Nie mam porównania, bo nigdy wcześniej z tego typu usług nie korzystałem. Więc ciężko jest mi cokolwiek powiedzieć.

Z resztą mnie nawet na hgh nie stać na razie, więc ( ͡° ͜ʖ ͡°) to nie jest tani sport ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Duzy_Dziki_Zwierz: O łapach to mi nie mów :E Kuracja HGH, zależy ile byś chciał brać. Kumplowi właśnie załatwiłem jakiś czas temu, to 3,33UI ed ok 5 stów na miesiąc. Taka dawka dała mu z iGF 3xx (norma do 5xx), 7xx. I jest zadowolony, tylko trwały efekt pewnie to pewnie 6-12msc, więc trzeba przemnożyć koszta. Jak przekroczę 30stkę, to #!$%@?ę wszystko zostawię testa i jakąś taką dawkę HGH pewnie, a wtedy pewnie