Wpis z mikrobloga

Mirki mam sprawę!!!!!!!
Chciałabym zmienić nazwę tagu z #wietnamwpjoterze na #tajlandiawpjoterze, jakkolwiek to może brzmieć ( ͡º ͜ʖ͡º)
Czy może komuś obiła się o uszy jakaś #praca w #bangkok ? Byłoby superancko!

#pokazmorde dodaje pod zasięg i atencję

Pjoter Grylls

#azja #tajlandia #kiciochpyta
piotrek39 - Mirki mam sprawę!!!!!!!
Chciałabym zmienić nazwę tagu z #wietnamwpjoterz...

źródło: comment_LVYIksudVaLnAR9Hzfp6EnoDMxFemSWw.jpg

Pobierz
  • 31
@piotrek39 jest wiele czynników. chocby względy kulturowe przy pozyskiwaniu klientów z Europy. Są firmy co wola mieć kogoś z naszych kręgów kulturowych do takich rzeczy. Wiadomo, jakbyś miał robić coś co taj może i nie będzie różnicy to zatrudnia taja za 700usd.
@piotrek39 jeśli nie przeszkadza ci mieszkanie na prowincji to myślę że jako nauczyciel ogarniesz coś. Minimalna jest chyba 40k albo 50k thb plus można jakieś korki robić.
Podawaj się do jakichś grup na fb typu job in thailand i może coś znajdziesz. ale faktycznie jeśli nie masz jakichś specyficznych skilsow ani kontaktow to czesto zostaje nauczyciel.
@piotrek39: Przecież Wietnam jest o wiele lepszy pod względem pracy dla obcokrajowca. Po pierwsze - mniejsza konkurencja. Tajlandia to mekka wszelkiego rodzaju expatów / digital nomadów, przez co jest tam naprawdę ciężko o prace gdyż rynek jest przesycony. Po drugie - Tajlandia jest droższa niż Wietnam. Po trzecie - jest znacznie bardziej cywilizowana, wiec wiele akcji które uszłyby ci płazem w Wietnamie już w Tajlandii niekoniecznie przejdą. Pomijam nawet to, że