Wpis z mikrobloga

Co kupujecie rodzicom na święta? Jak ktoś już ma wybrane prezenty i zechciałby się podzielić, to będę mega wdzięczna! Nie ważne, czy to coś bardzo indywidualnego czy nie, piszcie nawet jeśli to haczyki do wędki albo struny do gitary, wszystko chętnie przeczytam :D

Ja myślałam o jakimś gruponie np weekend w hotelu gdzieś, ale mój budżet na dwójkę to około 600-700zł więc pewnie nic fajnego w tej cenie, nie?

#swieta #prezent #rodzina #zakupy #zakupyzchin #dom #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 16
@mlody_czyzyk23: 600zl na dwie osoby to świat i ludzie. Mama perfumy, tacie też możesz zakupić. Tzn teraz to trochę za późno ale za rok zacznij szukać od początku grudnia to fajne promocje możesz natrafić.
A w tym toku kup im bilety do teatru albo na jakiś koncert.
@mlody_czyzyk23 walizka kabinowa, kalendarz, skarpetki, mi band, prenumerata czasopisma. Mając 700 na dwójkę wzięłabym im weekend z czegoś ciekawego na slowhopie, tatry glamp lub w drzewach może wyjdą drożej, ale arendel już się mieści w mniej niż 600 :) może w cenie nie zapewnisz im hotelowego spa z masażami, ale mogą mieć saunę, banie i inne atrakcje
@mlody_czyzyk23: Nic. Nie ma szans, żebym znalazł coś, co jest Mamie potrzebne, a tego jeszcze nie ma. W zeszłym roku znalazłem wszystkie albumy Queen na CD, żeby mogła słuchać w samochodzie lub pracy (w domu ma już ich winyle jeszcze ze studiów). Ojcu wcisnęliśmy ostatnio czytnik Kindle i jeszcze nie przerobił większości książek i też wszystko, czego potrzebuje kupuje sobie sam lub przez Mamę XD
Więc wychodzi na to, że najlepszym