Gorące dyskusje ostatnie 12h

Szykuje się najlepsza akcja w historii mojego kanału.
    Jako pierwsi od prawie 100lat, zejdziemy po drabinach w głąb starego, górniczego szybu kopalni węgla.
    Zapraszam Was na małą zapowiedź :)

https://youtu.be/YFEKlx4M9Tg

#wyprawyleona
    #tematdlaleona

odpowiedzi (56)

Złota rada ode mnie. Jeśli przychodzicie na rozmowę kwalifikacyjną i na pytanie czy palicie zaczynacie wyliczać listę "Waszym zdaniem pozytywnych aspektów bycia palaczem w miejscu pracy" wiedzcie, że nie zyskujecie w ten sposób punktów a wręcz przeciwnie.

Rozumiem, że palisz. Rozumiem, że być może boisz się iż Twój nałóg będzie postrzegany jako wada. Natomiast w momencie gdy Twoja odpowiedź na pytanie "czy pali pan papierosy?" zamiast zwykłego "tak" wygląda jak nędzna próba zakłamywania rzeczywistości i wmawiania mi pozytywów robienia sobie przerwy na fajkę, już w tym momencie zostajesz skreślony jako osoba potencjalnie konfliktowa.

Zapewne wielu palaczy w tym momencie pomyśli o mnie, że nie przyjęłam być może wartościowego pracownika tylko ze względu na to iż jest palaczem. Błąd. Ogromny błąd. Przeszkodą okazała się postawa osoby, która już podczas pierwszego spotkania sprawia wrażenie kogoś niestabilnego. Natomiast taka osoba może być przekonana że powodem odrzucenia go był jego nałóg.

#korpo #korposwiat #pracbaza #praca #papierosy #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #phyrexiacontent
    pokaż całość

odpowiedzi (286)

Hej #kolarstwo #rower słyszałem, że unikacie ścieżek rowerowych bo szkodzą na opony w kolarkach. Jakaś aktualizacja była? Teraz MTB tez nie można po ścieżce?

Podziwiam upór tego kolarza, 5 minut z ciągłymi klaksonami za sobą i nawet się nie obejrzał. 5 minut tylko, bo kiedy pojawił się korek na drodze, to okazało się, ze umie jeździć po ścieżce ¯\_(ツ)_/¯
    #wroclaw
    pokaż całość

odpowiedzi (225)