Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki.
Mamy dla Was dwie informacje.
Pierwsza, której zupełnie nikt się nie spodziewał: na weryfikację zdjęć zostało już tylko 48h! Terminy są nieprzekraczalne, a im później wyślecie zgłoszenie weryfikacyjne, tym większa szansa na to, że w razie odrzucenia nie będziecie mieli czasu na poprawę, co nagradzamy wpisem na Ścianę Wstydu i bezterminowym wykluczeniem z kolejnych edycji zabawy.

Druga informacja: w ostatnich dniach obserwujemy problemy z #wykopapi przez co niektórzy z Was mogli nie otrzymać powiadomień o Anonimowych Wiadomościach lub o statusie weryfikacji. Problem dotyczy niewielkiej grupy osób, jednak właśnie przed chwilą ponowiliśmy wysyłkę tych wiadomości. Jeśli w międzyczasie zmienił się Wasz status weryfikacji lub odczytaliście Anonimową Wiadomość – zignorujcie te powiadomienia. W razie kolejnych problemów będziemy ponawiać wysyłkę na bieżąco.

Pozdrawiamy – Ekipa wykoPAKI
#wykopaka
Pobierz wykoPAKA - Cześć Mirki i Mirabelki. 
Mamy dla Was dwie informacje. 
Pierwsza, które...
źródło: comment_HSpaN1NaUwD2MMf94kK2ZFLqGycRNC58.jpg
  • 22
@maur: nie pakuj, ja też pewna siebie popakowałam, a okazało się że coś wyszło nie halo że zdjęciem i trzeba było ponawiać :(.
Teraz też nie pakuję aż mój odbiorca nie zweryfikuje paczki, bo jak okaże się że ma trafić do kogoś innego to znowu trzeba będzie poprawi xD.
@maur: dostałam informację żeby zrobić ponowne zdjęcie zawartości, bo nie można zweryfikować czy jest ok. Dla mnie wszystko było widoczne, ale najwyraźniej coś nie zabanglało orgazinatorom ¯_(ツ)_/¯
Generalnie jestem już po i czekam aż mój podopieczny się zweryfikuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@maur: wiesz, że jestem dobrą, miłą i serdeczną osobą! prawda!? ;>


na co zasługuje każdy, który zepsuł komuś tą zabawę (°°