Wpis z mikrobloga

Szanowni Państwo Mirkowie,

Chyba można powoli zamykać zabawę, bo to co odjaniepawlił mój mikołaj przechodzi całkowicie ludzkie pojęcie. Także Panie i Panowie, chowajcie odkurzacze, bo @gumis112211 pozamiatał!


Do rzeczy!

SMS o dostarczeniu paczki zastał mnie w pracy, więc przez kolejne godziny siedziałem już jak na szpilkach czekając na moment, kiedy będę mógł w końcu wyjść i odebrać paczkę. Podjechałem pod paczkomat, zeskanowałem kod, wyjąłem paczkę, zamknąłem drzwiczki, spojrzałem na karton po pieluchach i pomyślałem: Gdzieś to widziałem! Miałem niestety do załatwienia mnóstwo rzeczy po południu, więc paczka kolejne kilka godzin czekała w bagażniku a ja nie mogłem się doczekać, coby ją otworzyć! Kiedy w końcu trafiło się kilka minut, które mogłem przeznaczyć na scrollowanie telefonu, zacząłem przewijać #wykopaka i w końcu trafiłem na mojego nadawcę! Zobaczyłem kilka ostatnich postów i już wiedziałem, że ten dżentelmen mnie nie zawiedzie.

Kiedy wieczorem dojechałem do domu i zaczął się unboxing! Już po otwarciu kartonu zaczęła się zabawa. Najpierw kartka z datą i adresatem, a tuż pod nią zalakowany list! Już samo złamanie pieczęci to była super akcja! Mały detal, ale robił niesamowite wrażenie! List napisany z mega humorkiem, opisujący częściowo @gumis112211, częściowo zawartość paczki, a częściowo zawierający życzenia. Zabawa niesamowita i właściwie po samym przeczytaniu mogłem uznać tę edycję za udaną :)! To był jednak dopiero początek :D

W środku masa rzeczy, każda zapakowana oddzielnie, więc poczucie ekscytacji za każdym razem, kiedy zrywałem papier prezentowy! W paczce znalazły się między innymi:
- Koszulka inspirowana Falloutem - sentymentalny powrót do podstawówki, kiedy katowałem F1 i F2 oraz kończonego kilka razy New Vegas - mega!
- Ręcznie robiona czapka - niestety nie będę jej nosił, ale wydaje mi się, że znalazłem dla niej ciekawe zastosowanie :D W tej formie zostanie ze mną :D
- Zestaw gadżetów: nakładki na analogi #nintendoswitch, przypinka namiestnika króla z #got , kozacki otwieracz do butelek!
- Dobra konsumowalne
- RIS z browaru Wrężel - będzie pycha, idealny na zimowy wieczór;
- Własnoręcznie przygotowana nalewka ze śliwek - podobno szatan - sprawdzimy!
- Własnoręcznie przygotowana konfitura ze śliwek
- Orzechy laskowe z ogródka! Super :D

Sporym utrudnieniem dla mojego nadawcy było na pewno zastrzeżenie o braku słodyczy. @gumis112211 wybrnąl z tego koncertowo. W opisie pisałem, że chciałbym dostać coś ręcznie robionego - baaam, pół paczki handmade. Napisałem że lubię GoT i Fallouta - Baam! Gadżety z tych uniwersów. No jestem mega pod wrażeniem! Dodatkowo opakowania po prezentach składały się w nick nadawcy!

Życzę wszystkim, co najmniej w połowie tak dobrze dobranej wykopaki!

Serdecznie dziękuję @gumis112211 za cały trud włożony w przygotowanie paki i napisanie listu!
Polecam Allegrowicza!

Wesołych świąt mireczki :D
Pobierz
źródło: comment_gqt5RE2prkACpFUWnHvIIf1V73RZGMpj.jpg
  • 2