Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Koleżanka pracowała w administracji jednego ze znanych polskich uniwersytetów. Po dwóch latach ją wyjebali z klasykiem, że "nic nie robi". Prawda była taka, że na jej miejsce czekała protegowana jakiegoś znamienitego profesora.

  I teraz zaczyna się impreza. Jak koleżanka usłyszała, że chcą jej wypowiedzieć umowę to poprosiła o rozwiązanie za porozumieniem stron no i cześć no i elo.

  Pół roku później dzwonią do niej, że "natychmiast ma przyjść bo pan rektor każe i ma podpisać jakieś papiery". Kumpela, że jest już w innym mieście. "To proszę przyjechać." "Chyba se państwo jaja robią. Nie. Jak pan rektor ma sprawę to zapraszam do mnie." XD

  Sprawa być może by się tu zakończyła, ale dzisiaj dzwonią do niej "jakie jest hasło do komputera". Mieli tam jakiegoś freaka od ochrony danych, który polecał szyfrować VeraCryptem. XD Ona w sumie pamięta, ale ma już wyjebane i mówi, że nie wie. Rozłączyła się.

  Teraz piszą jej jakiegoś maila z dupy strasząc sądami. XD "Składajcie pozew, nie moja wina, że macie burdel." XD

  Polskie uczelnie to stan umysłu.

  #pracbaza #uczelnie #studbaza #uniwersytety
  pokaż całość

  odpowiedzi (66)

 • odpowiedzi (9)

 • avatar

  Janusz wpadł na pomysł, że aby nie podwyższać mi stawki godzinowej, będzie wpisywać mniej godzin w rachunkach zlecenia, by "zgadzało się" u niego wg stawki minimalnej, a u mnie kwota wg starej stawki.
  Myślicie, że się bardzo oburzy jak wyjdę dziś po 5 godzinach mówiąc, że przyznane wynagrodzenie jest na x godzin, które właśnie się wyczerpaly? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  pokaż spoiler Tak, rozliczył mi już styczeń.


  pokaż spoiler I tak, rzucam tę robotę w lutym.

  #januszex #zalesie
  pokaż całość

  odpowiedzi (115)