Wpis z mikrobloga

Ależ ty mi teraz zaimponowales Xerjoff!

Rosyjsko-brzmiaca wytwórnia perfum, która wcale z Rosji nie jest, wróć. Mistrzowie perfumiarstwa.To był jeden z moich perfumiarskich momentów mireczki, że po strzale na nadgarstek opadła mi szczelna. Siedzę sobie, czekam na kebsa, a ludzie się patrzą co za #!$%@? z nosem w nadgarstku siedzi.

Miód, tytoń, lawenda, wanilia, deko przypraw. Całość nie przytłacza słodycza. Niemniej nie bądźcie naiwni. Otóż zaserwowano nam niespodziankę. Pierwsze wrazenie: ogłoszenie dosłownie jak pięścią po ryju. Głębia. Słowo klucz. Mamy tu do czynienia z dojrzałym, ziemistym wręcz tytoniem oblanym z góry do dołu miodem z płatkami lawendy. Na to jakby od niechcenia szczypta cynamonu, która się uszczypnela kucharzowi niczym zdobilby świąteczne pierniczki.

Całość jest niezwykle elegancka. Garnitur, zegarek, spinki, zadbane wlosy/broda. Można zatonac mirabelki. Tak głęboko wchodzi do głowy obraz jego ( ͡º ͜ʖ͡º).

Trwałość i projekcja wypowiem się później, to był pierwszy strzał. Niemniej sądząc po tym jak teraz nadgarstek tłusty jest, spodziewam się rewelacji.

Komplementy? Niechaj styknie, że ja hetero facet 24 lata obejrzał bym się za innym gościem, który tak pachnie ( ͡º ͜ʖ͡º).

Zapach? 9/10. Jeden z najlepszych tytoniowcow ever. Polecam z całego serduszka.

A naszym bohaterem jest... Zgadnijcie!

PS Dzięki @SnoobDuog za rozbioreczke

#perfumy
źródło: comment_f3iXJt0lpIB20BPwIevNGYKXOuD0gWOM.jpg
  • 19