Wpis z mikrobloga

Kochany Wykopie tyle razy okazałeś sie pomocny to może i teraz się uda. Potrzebuje stół na wigilie / sylwestra. Mam już jeden (szerokości 80cm) ale za mały aby pomieścić wszystkich. Stad mam myśl, żeby kupić kawałek płyty meblowej (na szerokość 80cm) jako blat. Nie mam za to pomysłu na podstawę. Zaproponujecie coś pliz. Priorytet to koszta No i żeby był w miarę solidny (ze jak sie opre to go nie wywrotce). Nie musi być ładny bo i tak będzie przykryty obrusem. No i w miarę prosty w konstrukcji. Narzędzia i Castoramę mam. #stolarstwo #majsterkowanie #kiciochpyta
  • 10
@lanacz2: te koziolki to beda chybotliwe jak cholera. no i niskie. Do wigilii raczej nie wyślą, ale szukaj czegoś takiego blisko siebie, albo po 2x pln są w castoramie na sztuki. i za 19/29 są w ikei za sztukę (tańsze z konretną wysokością, droższe ze zmienną wysokością
@lanacz2: nie możesz kupić stołu cateringowego? Może ktoś z twojej okolicy sprzedaje? U mnie mocno się sprawdził, i dałem chyba 120zl. Po wszystkim składasz na pół i chowasz. Tylko zwróć uwagę że one mają przeważnie 70cm szerokości.