Wpis z mikrobloga

#rozowepaski
Postanowiłem chwilę temu, że chce się oświadczyć w czasie wigilii u różowej - nasze pierwsze wspólne świeta z jej rodziną.

Taki pierscionek będzie ok? Ewentualnie z innym kolorem cykorii. Nie licze ze kupi mi ona na zareczyny nic droższego, wiec chyba będzie pasować - liczy się w końcu gest.

Do tego róża myśle i będzie romantycznie

Mam AllegroSmart i nieco monet, wiec nie wydam za dużo na niego.

#zwiazki #bizuteria
Pobierz M.....a - #rozowepaski
Postanowiłem chwilę temu, że chce się oświadczyć w czasie wig...
źródło: comment_rRx5yXROktQHgphLbI7mu1ByyGTMNx0U.jpg
  • 37
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Myszoskocznia: liczysz, że kobieta kupi Ci coś na zaręczyny? :D No i z tą wigilią to imo słaby pomysł i stresująca sytuacja dla różowej :P. Pierścionka za niecałe 200zl nawet nie komentuję i mam nadzieję, że to bait :D.
@dildo-vaggins Moja dostała za 450zl ale okazał się za cienki i zaczął się wyginać. Byliśmy na zakupach w galerii i kazałem jej wybrać pierścionek który jej się podoba i będzie zamiennikiem, ma nie zważać na koszty.
Wybrała pierścionek za 1100zl. Cud kobieta bo myślałem że #!$%@? jakieś za 6k ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dildo-vaggins: niby tak bierz na co cię stać ale pewnie na PS4 wydałeś 1500zl, a taki pierścionek zaręczynowy to potem fajnie następnemu pokoleniu przekazać. Moja na pierścionek zaręczynowy babci i prababci naprawdę dobrze wyglądają po mimo że mają 70 i 50 lat..

Przekażesz za 30 lat jakieś druciarstwo z allegro za 350zl ?