Wpis z mikrobloga

W związku z tym, że byłem tutaj publicznie ośmieszany przez kobietę, z którą jestem w trakcie rozwodu oraz przez jej koleżankę, która to wielokrotnie była świadkiem wielu zdarzeń będąc 100 kilometrów dalej oraz jej partner grożący mi śmiercią, zabójstwem, utopiemiem w rzecze itp itd. chciałbym otworzyć swój tag #rozwodzarzutki w którym to będę publikować najciekawsze informacje ze swojego życia. Dowiecie sie tutaj jak to jest być przez wiele lat pantoflem, dowiecie się również jak łatwo zostać zmanipulowanym i pozwole wam opowiedzieć jak pogodziłem się ze stratą samochodu, którego niedługo moja była żona sprzedała go handlarzowi za 10% wartości, z którym świadomie podpisała umowe na słupa.
Dowiecie się również w jaki sposób można założyć niebieską kartę dla rodziny ponieważ przyjaciółka matki moich dzieci dała jej poradę: załóż niebieską kartę, zrób z niego chorego, ubezwłasnowolnij go i przejmiesz cały majątek.
Matka moich dzieci chwaliła się na wykopie, że złożyła pozew o rozwód i zaczyna nowe życie. Niestety nie jest to prawdą. Ja go złożyłem. Złożyłem również wniosek o zabezpieczenie kontaktów z dziecmi ponieważ traktowała je jak karte przetargową.

Wszystko co będę opisywał pod tym tagiem będzie poparte dowodami aby nie groziło mi za to żadne postępowanie karne.

Dowiedzie się też jak cierpią dzieci (9 i 2 lata) z powodu tego, że mimo postanowień wydanych przez sąd matka moich dzieci robi wszystko aby utrudnić kontakty z nimi począwszy od zabrania fotelikow samochodowych po łamanie postanowienia sądu przez nie przekazanie plecaka szkolnego z materiałami szkolnymi abym mógł z córką odrobić lekcje a potem wypisywanie mi smsów, że nie odrabiałem z nią lekcji.

Wisienką na torcie będzie jak za pomocą internetu można zniszczyć opinie o firmie, która jeszcze niedawno przynosiła zyski na poziomie 20.000zł miesięcznie, dzisiaj nie ma nawet 1/4 tego.

Do wyboru dostałem 3 opcje.
Albo wracam do matki moich dzieci i żyjemy razem,
Druga opcja: płacę 3000zł miesięcznie, zostawiam cały majątek (mieszkanie, samochody) i urywam kontakt z dziecmi a najlepiej jak wyjadę za granicę co dostałem też w wiadomości, wg której powinienem już dawno pływać na dnie morza,
Trzecia opcja to ostateczność matki moich dzieci czyli wsadzenie mnie do więzienia.

Zapraszam do obserwowania tagu #rozwodzarzutki

#wykop #afera #rozwod
  • 6
@Zarzutkakke jeśli to prawda to współczuję...
Słyszałem o założeniu niebieskiej karty ojcu... brat mojej koleżanki miał żonę, która sie puściła. Trudno, bywa. Ale psiapsiółka jej poradziła, żeby założyć ojcu niebieską kartę, żeby nie bylo rozwodu z jej winy...
Wolaj, jaki wynik rozprawy.