Wpis z mikrobloga

3a

Karta postaci

Instrukcja gry

Discord graczy

Wątek do pytań (lub na discordzie)

*

Niestety nie udało się uratować ani Pierdzącej Komarzycy, ani Zwinnego Bobra. Kto gra w kości z kostuchą ten wie, że albo się umiera, albo się umiera, ale później.
@Zerri @Patryk_z_lasu @profesjonalna_skarpeta @Lisaros

*

-Ej Wilczarz, a jaką wartość bojową ma ten twój niedźwiedź.
-No widziałeś chyba kiedyś niedźwiedzia w walce, co nie? Silny jak niedźwiedź, waleczny jak niedźwiedź, groźny jak niedźwiedź. W sumie to powinniśmy więcej tych niedźwiedzi oswoić. Pamiętacie plemię Kri? Tam co drugi wojownik miał niedźwiedzia.

*

-Słuchaj, to wszystko co mam. - skłamał Biały Sandał, pokazując działkę Bageinnego Ziela. Przecież nie będzie się dzielił swoimi żelaznymi racjami na czarną godzinę. - To przez te karły, wież ile one jarają? Ale czekaj, może powinniśmy rozkminić z czym można rozrobić muchomora, żeby wyszło więcej działek, a żeby klient się nie złapał.

*

-(...) może przejdziemy do jeszcze bardziej subtelnych metod. Skoro ostatnio bracia nie dotarli do pól uprawnych to nawet dobrze. Nie rabujmy ich calej żywności, nie spalmy pól. Włamiemy się, ukradniemy część, która nam się przyda a resztę zatrujemy, kiedy ta żywność dotrze do miasta zbierze śmiertelne żniwo wśród białych twarzy. - powiedział Szalona Sraczka.
- Hehehe, zwalimy im gruchę do głównego silosu, hehehe.

*

Wódz przemówił.
-Potrzebujemy broni miotającej ogniste pociski.
-Takie podpalone strzały?
-Coś jakby.
-Czyli taki łuk?
-Niby tak, ale nie do końca. Ta broń ma zniszczyć palisadę białych i spalić ich wioskę.
-Czyli taki w #!$%@?ę wielki łuk?
-Noo… tak jakby… Pomożecie?
-Pomożemy!
-Jak to niby mamy to zbudować? Kurła, ja kończyłem grzyboznastwo, a nie mechanikę i budowę maszyn oblężniczych.

*

Tymczasem w Mistaska Tapiskoo
- Podobno #wrucili
- Chłopcy, na mój znak. Raz, dwa, trzy.
Pierre d'Letz, Pete Bandana oraz Jomigo Ase, dawno zaginiony brat bliźniak Amigo Jose, który odnalazł się po jego śmierci i dołączył do mariaczi zaintonowali swoją pieśń:

Hej dziewczyno
Hej niebogo
Jacyś traperzy idą drogą
Chowaj pieniądze
Chowaj rewolwer
Kryj się kryj

A ja myślałem że to czopy
że to kundle i kojoty
To Czarne Stopy
Jełopy
Kryj się kryj

A ten rudy
Co na przedzie
Nfurany konno jedzie
To Biały Sandał
Wioskowy pedał
Kryj się kryj

A ja myslalem, ze to oni,
Ze to banda bande goni,
A to Czerwoni! Czerwoni!

*

Decyzją graczy, drużyna karłów przechodzi pod kontrolę graczy. Jednak w dalszym ciągu należy im składać haracz z narkotyków, każdemu jedną dowolną działkę. Jeżeli karzeł nie otrzyma narkotyku może oszaleć, wówczas GM z powrotem przejmuje nad nim kontrolę, a reszta niech lepiej się chowa.
@TynkarzCzwartejSciany przejmuje Jerrego Pędziwodę
@Anagama przejmuje Alamedę Slima
Pozostali są NPC dopóki ktoś się po nich nie zgłosi

*

Podejmij decyzję co robi twoja postać plusując po jednej opcji z każdej kategorii: Postawa wobec niebezpieczeństwa, akcje przygotowawcze, akcje główne. Akcja indywidualna zajmuje akcję główną. Czas do wtorku 24.12.19 23:59.

#kilofyirewolwery
Pobierz Akumulat - 3a

Karta postaci

Instrukcja gry

Discord graczy

Wątek do pytań ...
źródło: comment_oc1swwoamsx393zpBRV2f6cmzjySUvVY.jpg
  • 29
@Akumulat: Elki
Za zaprzestanie śpiewu Elki wynegocjował kawałek węgla drzewnego i płótna z worka po zbożu dzięki czemu zaczął pisać pamiętnik
Drogi pamiętniczku z więzienia
Piszę do Ciebie bo zajebiście mi się nudzi. Od walki w potoku Tsahoo desay po której mnie porwano, białe #!$%@?, spędziłem w celi wiele czasu. Przesiaduję w celi jak ostatni idiota i nie mam możliwości ucieczki. Jeśli chodzi o współwięźniów to siedzę sam. Moim strażnikiem jest