Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (12)

 • avatar

  Witajcie!ostani wpis cieszył sie dużym uznaniem- co nie powiem mnie zaskoczyło;]- dziękuje - każdemu. Chciałbym się odwdzięczyć użytkownikom wykopu- bo nie ukrywam - znaczna cześć klientów jest właśnie z Wkopu. myślę - o jakimś #rozdajo - i o jakimś pierścionku z złota i diamentem- jakieś 0.25ct- klasyka- tylko nie wiem jak sie do tego zabrać- i liczę na pomoc wykopków- żeby potem mnie jakiś urząd za nielegalna loteria ganiał itp oraz zeby nie bylo ze ustawiane itd- po prostu żeby to była zabawa- .z góry dziękuję za pomoc #rozdajo #bizuteria #sebsjewellery #rozowepaski #niebieskiepaski pokaż całość

  odpowiedzi (48)

 • avatar

  40 proc. seniorów nie chce się szczepić przeciwko COVID-19

  Czemu?

  Widoczny spadek zainteresowania szczepieniem zaobserwowano w kwietniu. Właśnie wtedy polscy biskupi wydali stanowisko w sprawie szczepionek. Ich zdaniem, "technologia produkcji szczepionek firm AstraZeneca i Johnson&Johnson budzi poważny sprzeciw moralny".

  Kościół klasycznie celuje w mistrzostwo Polski w robieniu sieczki w mózgach starych ludzi.

  Katolickiej sekcie nie wystarcza dojenie z kasy państwa. Nie wystarcza im również ustalanie prawa poprzez macki swoich finansowanych wiadomo skąd fundamentalistycznych przybudówek. Mało im. Trzeba jeszcze nastraszyć starych ludzi płodami w szczepionkach i wspomnieć coś o moralności, w której jak wiadomo kościółek jest ekspertem.

  Jak rzekł wielki patriota Tadeusz Kościuszko, w liście do Księcia Czartoryskiego:

  Kler zamąca ludowi oczy kłamstwami, wiarą w piekło i dziwacznymi dogmatami oraz abstrakcyjnymi i niezrozumiałymi ideami teologii. Księża zawsze będą czerpali korzyści z ciemnoty i przesądów ludu i wykorzystywali religię, nie ma co do tego wątpliwości, jako maskę skrywającą hipokryzję i łajdactwo ich poczynań.

  Antyludzka organizacja, żerująca na ludzkim strachu i naiwności. Nie ma chyba w Polsce większego szkodnika niż kościół. Brak śliny by pluć na tą zepsutą do cna korporację.

  Fakt, nie opinia.

  źródełko

  #bekazkatoli #bekazprawakow #neuropa #koronawirus #szczepienia #takaprawda
  pokaż całość

  odpowiedzi (51)