•  

  @DemagogPL: Drogie Wykopki, Mirabelki i Mireczki...

  czas na życzonka świąteczne ( ͡° ͜ʖ ͡°).

  Tak więc oprócz samych rzetelnych, sprawdzonych informacji, a w nowym roku decyzji opartych wyłącznie na faktach chcieliśmy Wam życzyć tego, abyście nie zamykali się tylko i wyłącznie na partie czy polityków, którym kibicujecie i to właśnie od nich wymagali więcej, podchodząc z dystansem i krytycznym umysłem do wszystkiego, co powiedzą.

  Tymczasem spędźcie te święta z dala od politycznych dyskusji, w rodzinnej i bezkonfliktowej atmosferze. No i udanego, pełnego wrażeń sylwestra! (ʘ‿ʘ)

  źródło: 80478369_2352098461562533_8881108575527632896_o.jpg

  Gorące dyskusje ostatnie 12h

  • avatar

   Wytłumaczcie mi kto ma rację. Bo ja już ochujałem.

   Szedłem dziś Nowym Światem i zauważyłem, że na chodniku leży straszy człowiek, obok jego kule i słonce mu nawala w twarz. Zapytałem, czy wszystko ok, ale nie reagował. No ale był przytomny. Widać było,że był raczej menelem ale no nie chciałem stygmatyzować i uznałem, że być może potrzebuje pomocy.

   Szybki tel na 112 i wysłali karetke. Kazali czekać aż przyjadą. Czekałem, mimo, że trochę mi sie spieszyło. Po ok 10 min przyjechała karetka i lekarzowi jakoś udało się tego człowieka wybudzić. Okazało się, że był zalany w trupa. Pytam więc drugiego ratownika czy jeszcze jestem potrzebny czy mogę już iść. Na co słyszę odpowiedz: Proszę już iść, chyba że chce Pan mandat 500 zł za nieuzasadnione wezwanie. Trochę mnie to oburzyło, bo to chyba nie mój obowiązek wiedzieć czy ktoś jest pijany. Poza tym, 112 mogło wysłać Policję również, bo tam akurat jest patroli mnóstwo (w czasie gdy czekałem przejezdzały dwa patrole i żaden się nie zatrzymał).

   I teraz kto ma rację - ratownik dobrze zaaragował? Czy jednak ja miałem rację dzwoniąc do nich zamiast np. na Straż Miejską? Dodam, że gosc leżal w ten sposób, że mnóstwo ludzi się interesowało, czy wszystko jest ok.

   #warszawa #polska #ratownictwo
   pokaż całość

   odpowiedzi (81)

  • avatar

   Przeleciałem tę szmirę 3po3 do 4 odcinka, żeby mieć własne zdanie, widzę że Polska kinematografia już dogania tą z USA.

   ✅ Porozwieszane flagi lgbt w akademiku.

   ✅ Wciskanie murzynów (nawet księdza czarnego zrobili).

   ✅ Gej.

   ✅ Pokazanie prześmiewczo tradycyjnej, wierzącej rodziny i kościoła.

   ✅ Bogata warszafka (studentka mieszka w mieszkaniu za 3,5 miliona).

   ✅ Ta sama stuka się z gościami których ledwo poznała i nawet nie zna ich imienia.

   Dał radę ktoś do końca obejrzeć, jest jeszcze coś "ciekawego"?

   #seriale #netflix #bekazlewactwa #pytanie
   pokaż całość

   odpowiedzi (128)

  • avatar

   W ubraniach nie poznałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   #famemma

   odpowiedzi (18)