Wpis z mikrobloga

Jako, iż zbliżają się święta, to postanowiłem w ramach walki z Aspergerem, wypełznąć dziś z piwnicy. Spotkałem się z resztkami znajomych którzy mi zostali. Na moje nieszczęście, są oni moim całkowitym przeciwieństwem. Książkowe przykłady dynamicznych Chadów dla których doprowadzenie do przygodnego seksu z kobietą, ma taki sam poziom trudności co otwarcie okna.
Nasze towarzystwo miało następujący skład: Janek(o którym zresztą już pisałem), Wojtek -Chady, oraz Waldek i Andrzej - Normiki, no i w końcu BlackpillRAW czyli jedyny przegryw w towarzystwie. Imiona oczywiście zmienione. Ogrom czarnych pigułek którymi zostałem poczęstowany dzisiejszego wieczoru, jest przytłaczający...
Powiem Wam tak. Jeśli jesteście jedynymi niedynamicznymi, przegrywami w takim towarzystwie - uciekajcie!
Słuchanie rozmów o seksie, o tym jak łatwo jest dynamicznym i atrakcyjnym fizycznie mężczyznom o doprowadzenie do seksu, o tym jak dziewczyny często same chcą seksu, wkładają wysiłek, starają się, chcą zaimponować Chadom, jest PRZYTŁACZAJĄCE dla nieśmiałego prawiczka, który miał oznaki zainteresowania może kilka razy w życiu. Jest to niewyobrażalny suifuel. Unikajcie takiego towarzystwa jak ognia, by nie słuchać takich rozmów na żywo. Tak będzie lepiej dla Waszego zdrowia psychicznego, kondycji mentalnej a już na pewno dla poczucia własnej wartości. To jak Janek opowiada o tym jak zdradza swoją dziewczynę po raz n-ty, o tym jak na imprezie same do niego podlatują (czego ja sam byłem wielokrotnie świadkiem) jest niszczące. Oczywiście wszyscy wiedzą, że ja jako jedyny w towarzystwie jestem nikim, toteż szybko pojawiły się docinki i pytania:
"eee, ale czemu Ty nic tego z dziewczynami? Jakiś homo jesteś?"
"Jak to nic nie wyrwiesz? Przecież to jest proste... Podchodzisz i gadasz. Dostaniesz kosza to idziesz do innej"
Wreszcie Chad Janek zapytał się przy wszystkich Chada Wojtka - "Wojtek! Jakie dasz rady dla Blackpill
RAW, żeby zaruchał?"
Na co Wojtek (185cm, czarne włosy, brak zakoli, sport od najmłodszych lat - kaloryfer na brzuchu) odparł - "eee no gadaj se z dupkami, to tak samo wychodzi zawsze..."
Słyszycie? To są właśnie rady dynamicznych Chadów, którzy mają seks na pstryknięcie palcem, udzielane przegrywom. Czy oni mają rację? No jasne, że TAK! W ich przypadku to jest prawda - wystarczy "gadać se z dupkami i to tak samo wychodzi".
Oczywiście, była też hipergamia. Chad Wojtek (7-8/10) opowiadał o tym jak to "przypadkowo" na imprezie uprawiał seks z grubą i brzydką dziewczyną, tylko dlatego bo była chętna. Oczywiście inni śmiali się z Wojtka, jak on tak mógł.
TAK, na własne uszy słyszałem historie Chada o tym, że bzykał paszteta.
Był poruszany temat sylwestra i o tym, że "Dużo szmat zaprosiliśmy. Będzie co ruchać hehe" - to był dosłowny cytat. Potwierdziło się więc, to jak tacy mężczyźni traktują kobiety. Nie przeszkadza to jak widać w posiadaniu powodzenia, u płci pięknej.
Dalej standardowo - opowiadanie ze szczegółami jak przebiegał proces kopulacji z daną samicą, pokazywanie jej zdjęć na instagramie, komentowanie urody, gadki typu "Aaale ostra suka" itd.
Była jeszcze gigantyczna ilość tego typu gadek, ale nie wiem nawet czy jest sens je tutaj przytaczać, Wszyscy je znamy, bo są one w 90% takie same.
Ale jest progres z mojej strony w wychodzeniu z przegrywu, bo wytrzymałem chyba ze 3 godziny! W tym tempie to gdy będę w domu starców to mnie jakaś za rękę potrzyma. Ktoś już kiedyś, napisał ten tekst w którymś komentarzu ale pasuje on również do mnie, więc go pożyczam.
#przegryw #blackpill #redpill #wychodzimyzprzegrywu #logikaniebieskichpaskow #tfwnogf #gorzkiezale #niebieskiepaski #podrywajzwykopem ##!$%@? #asperger #fobiaspoleczna #seks #wychodzeniedoludzi
Pobierz B.....W - Jako, iż zbliżają się święta, to postanowiłem w ramach walki z Aspergerem, ...
źródło: comment_JPKYqMhwJSpgKQZjaHZaO5MgQ7NJSo5v.jpg
  • 39
@Blackpill_RAW: Normalka. Kolega chad mówił na kobiety "dziwki" (lat 40)
Inny chad (lat 19) jak z nim szedłem na kocert to reksty typu: "chodźmy wyrwiemy jakieś szmaty i wyduczymy" i potem jak się pojawiła jakaś laska że mi serce miękło, a nawet się do mnie odezwała coś tam już się nieśmiało dziać zaczynało... to przychodził on i od razu u niej banan na gębie rumieniec od ucha do ucha. A w
@vargvikernes88: xD widzę kulturka i inteligencja na poziomie xD po pierwsze odpisujesz dziewczynie, która złapała się na baita więc sam jesteś tak samo ogarnięty w internety jak ona (czyli wcale xD), a do tego jeszcze wyładowujesz na niej nieuzasadnioną agresję xD
Tylko Ci "patologiczni" mają udane szczęśliwe życie, a ja "normalny" nie. Taka jest różnica


@Blackpill_RAW: A uważałem Cię za osobę inteligentną. Jesli sprowadzasz udane życie do udanego życia SEKSUALNEGO to NIGDY nie będziesz szczęśliwy (nawet będąc Chadem). Oni beda ruchac, narobią bachorów i będą zapier... ekhem ciezko pracowac by te dzieci wyżywić a Ty w tym czasie zamiast sie uzalac ze nie jestes Chadem (i tak masz 100 razy lepiej ode
@programista1992: Kto powiedział, że się użalam? Po prostu stwierdziłem, że ta historia nadaje się na wykop. A życie swoje będe ogarniał tak czy inaczej. Już zresztą zacząłem. Mi chodzi bardziej o to, że ktoś ma możliwość realizowania się w tej sferze bez żadnego wysiłku, w związku z predyspozycjami. Ja będę musiał włożyć ogromną ilość pracy w związku z blokadami psychicznymi, a i tak nie mam gwarancji zwrotu z inwestycji z uwagi
@Blackpill_RAW no niestety ten swiat nie jest sprawiedliwy. Jak ktos madry powiedzial, kazdy z nas rodzi sie z pewnymi kartami. Oczywiscie lepiej gra sie mocnymi kartami, ale nie kazdy je dostal. Nie zmienia to faktu, ze powinnismy rozegrac mozliwie najlepsza partię z kartami ktore mamy w reku. Oczywiscie mozna sie poddać i płakać ale nie zachecam do tego.