Wpis z mikrobloga

Ogłaszam grudzień najbardziej #!$%@? miesiącem ever, rachunki, prezenty i różne nieplanowane wydatki. Naderwany mięsień łydki 4 tygodnie w bólu i chodzenie na jednej nodze. Wigilia w Alpach, #!$%@? pogoda przez pierwsze dni do dziś, idę do wypożyczalni po narty, cudowna pogoda. Idę z nartami w stronę wyciągu, #!$%@? glebę w bucie narciarskim przed wypożyczalnią, twardość buta wykręca mi kość strzałkową tak że zlamanko. Jutro operacja, jebla idzie dostać. #medycyna #mikrokoksy

Normalnie bym tego nie pisał na Mirko ale nudzi mi się strasznie. Sąsiad już chrapie (2 nogi złamane) nie ma się do kogo odezwać.
Pobierz chuckmls - Ogłaszam grudzień najbardziej #!$%@? miesiącem ever, rachunki, prezenty i ...
źródło: comment_KBB8KbL3BvjjPonswzzCEUbOwaNnN2vt.jpg
  • 47
@chuckmls: Leczą Cię w Alpach? Jak tak to przynajmniej tyle szczęścia w nieszczęściu że trafiłeś na speców z dziedziny leczenia urazów ponarciarskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kasahara: Francuska służba zdrowia jest naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Zostałem szybko przyjęty, trafiłem do szpitala o 11, o 14 już byłem w łóżku na oddziale z szyną na nodze i po briefingu z panią chirurg. Bardzo dobra opieka. Sorry ale w Polsce to jest chlew obsrany gównem, byłem na sorze 4 tygodnie temu ostatnio, mam porównanie :)
@chuckmls: powodzenie miras :) ja jak złamałem rękę będąc małym w hiszpani to dali mi znieczulenie miejscowe ale nie poczekali aż zadziała przed zaczęciem składania XD przez co zrobili to na żywca, zrobili to źle i 2 lata później znowu złamałem
@chuckmls: niestety tak to wygląda w Polsce - prędzej by woleli amputować. Jakoś będziesz się wspomagał, aby szybciej się zrosło? Co z treningami będziesz robił górę czy odpuszczasz, do wyzdrowienia?
@Kasahara: Będę robił górę, może jeszcze wrócę do Polski na sobotę, mam kumpli fizjo i to naprawdę dobrych fachowców na miarę Marka pospiecha, będą się mną zajmować. Tzn na 6 tygodni raczej tak czy inaczej muszę odpuścić bo nie będę mógł auta prowadzić