Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy jest ktoś w stanie mi potwierdzić jakie apteki są dzisiaj czynne? Na Zygmunta Starego kojarzę że zawsze była taka apteka.

Czy w tym #!$%@? kraju nie da się uzyskać tak istotnej informacji jak otwarte apteki święta?

#!$%@?, szukam od pół godziny i oprócz uchwał dot. Powiatu gliwickiego, nie znalazłem żadnego dokumentu potwierdzającego otwarcie całodobowe aptek.

Natrafiłem na dokument z 2018... No po #!$%@? pomocne.

Według tego dokumentu jest jeszcze na Czajki 5 oraz Górnych Wałów 26. Kojarzy ktoś jakąś na zatorzu?

#gliwice
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jaracz_Joint: Czy w tym #!$%@? kraju nie da się uzyskać tak istotnej informacji jak otwarte apteki święta?

Jak się pod kamieniem całe życie uchowało to potem jest się #!$%@?. Zadzwoń na pogotowie to Ci powiedzą jakie apteki mają dyzur.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Piastan: Hahahahhaaha xD to jest argument? W ten sposób bronisz nieudolność naszych urzędów że nie udostępniają tak istotnych informacji do sfery publicznej? Że są na tyle zacofani że nie ogarniają Google Adwords? Mentalność niewolnika, sam se zrób, sam se poszukaj.

Nie będę zajmował czasu na pogotowiu żeby zadać tak blahe pytanie, wyobrażasz sobie gdyby połowa Gliwic dzwoniła tam zapytać jaka czynna jest dzisiaj apteka?

Nie chowalem się pod kamieniem, a robiłem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jaracz_Joint: #!$%@? typie właśnie w ten sposób udostępniają informacje do strefy publicznej. Ten numer do tego min służy, a że ty nie wiesz jak działają podstawowe rzeczy to twoja sprawa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Piastan: naucz się od czego jest pogotowie

Pogotowie ratunkowe udziela świadczeń z zakresu ratownictwa medycznego w przypadku wypadków, porodów, nagłych zachorowań lub pogorszeń stanu zdrowia stanowiących bezpośrednie zagrożenie życia oraz wszelkich zachorowań w miejscach publicznych.

Na pogowie nie dzwoni się w kwestiach przeziębienia ani tym bardziej zapytać o apteki! Jak większość społeczeństwa ma takie podejście, to nie dziwię się że na SOR kolejki...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jaracz_Joint: xD a oni ci wyślą karetkę pogotowia z karteczka która apteka jest czynna? Z kim ja rozmawiam.
Spytaj się kiedyś lekarza gdzie dzwonić by dowiedzieć się o dyżurach aptek/przychodni w święta, a nie zgrywaj Chojraka w internecie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Piastan: Nie, nie wyślą kareki lecz zajmę linie w czasie kiedy ktos w sytuacji życia i zdrowia nie będzie mógł się dodzwonić bo ja chciałem zapytać o czynną aptekę.

#!$%@? nie dość że mentalność niewolnika to jeszcze brak jakiekolwiek wyrozumialosci powagi spraw.

Na 112 też dzwonisz jak ktoś źle zaparkował?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jaracz_Joint: no już cicho skąd tyle jadu w Tobie. Najgorszy typ Janusza z ciebie, wie wszystko najlepiej na "chłopski rozum" bo przecież "linie będę blokował"... spytaj się kogoś mądrzejszego od siebie(lekarza). Papatki.

Akurat 112 to numer na który śmiało możesz zadzwonić jak ktoś źle zaparkował bo to jest centrala która łączy cię później z odpowiednimi służbami w tym strażą miejską/policja więc xD z ciebie fazy dwa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Piastan:

Skad tyle jadu? Bo irytuje mnie ignorancja obywateli którzy myślą że ich sprawy są najważniejsze więc będą blokować wszelkie linie alarmowe aby załatwić swój mały problem.

na 112 owszem przekierują cię na 986 ale od razu dostaniesz informacji ze nie od tego jest numer ALARMOWY.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jaracz_Joint: Dobra napisze to ostatni raz. Nie wymyśliłem sobie tego, mam w rodzinie lekarzy oraz starsze osoby które korzystają z tego. Numer 112 udziela informacji o otwartych placówkach medycznych takich jak apteki czy przychodnie dyżurujące w nocy/święta. I to jest część ich pracy i obowiązków, że Tobie się wydaje że linie zablokujesz? Twoja sprawa, mądrzejsi od Ciebie zdecydowali że w taki sposób jak to napisałeś "udostępnia się informacje do strefy publicznej".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Piastan: Dobrze, zadzwonię sobie i będę miał w dupie swoje przekonania skoro nikt ich nie traktuje poważnie. Nadal będzie syf, bo przecież po co zmieniać coś na lepsze i wrzucić głupi artykuł na główną stronę urzędu miasta aby ludzie mieli anternatywny dostęp do informacji ¯(ツ)

W piątek zadzwonie zapytać w jakich godzinach jest czynna przychodnia i jacy lekarze przyjmują no bo przecież od tego ten numer też jest ¯\_(ツ)_/¯