Wpis z mikrobloga

Ej mam #pytanie z #prawo

Jeżeli moja kobieta, którą jestem w trakcie rozwodu będzie miała sprawę o stalking ale jej rodzice chcąc ją uchronić od dalszych konsekwencji wynajmują firmę detektywistyczną która mnie obserwuje i robi zdjęcia to czy tych #!$%@?ów, znaczy rodziców mogę również pozwać o stalking?

Chcą mi udowodnić winę rozpadu małżeństwa bo są przekonani, że będę musiał wtedy zrzec sie całego majątku dla ich córki.

Jak tylko sie dowiem co to za detektywi od razu dam znać. Po dwóch czy trzech dniach zorientowałem sie ze jestem obserwowany i robiłem wszystko aby zbieranie dowodów trwało jak najdłużej a jej rodzice czyści sobie przez to portfel.

#rozwodzarzutki
  • 73
@Zarzutkakke: ja tam nic nie sugeruję, ale jakbyś, nie daj bóg spróbował sobie krzywdę zrobić przez takie nękanie to już poważne konsekwencje można wyciągnąć - także jak najbardziej można pozwać

Art.190a Kodeks karny
„§ 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto,
@delirium_memes wiesz, że dzisiaj ktoś mi to samo powiedział? Z automatu prokurator zaczyna przeciwko niej działać. Bo jak na razie przesłuchani są wszyscy świadkowie oprócz niej. A zawiadomienie o nękaniu złożyłem z 4 miesiące temu. Jej z kolei nic nie robią kiedy ona zawiadamia o niepopełnionym przestępstwie. Np pobicie albo potrącenie... bo to matka dwójki dzieci i po prostu pana kocha. Więc po nowym roku sam ide zgłosić o fałszywe oskarżenia. Nawet
@Pethaf nie, nie puszczała. Jedynie pisała z innymi kiedy sie klocilismy ale nie robiło to na mnie wrażenia. Po prostu czyściła mi konto z pieniędzy a kiedy sie zorientowałem ile zniknęło to z rodzicami poszła na całość. Próbują zabrać wszystko.
Dzisiaj ją Poinformowalem, że przez jej zachowanie nie mam zlecen i dochodów i nie mam na wspólne kredyty a co za tym idzie to komornik zlicytuje mieszkanie za niższą jego wartość. Ale
@Pethaf nie moge sie targnąć na życie bo wezmą mnie na leczenie a tej suce chodzi o to aby mnie psychicznie wykończyć. Ale dzięki @niekonwencjonalna i jej partnerowi jest inaczej. Moja jeszcze żona @Akinom88 była pewna że gość narazi swoją przyszłość aby mnie #!$%@?ć. Za to oczywiście będzie miała paragraf - podżeganie do zabójstwa. Ona jest już skończona.