Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Człowiek zapierdala po 13 godzin dziennie w pracy żeby wykarmić rodzinę i musi płacić 2 tysiące za mieszkanie, ledwo wiąże koniec z końcem i musi brać jeszcze nadgodziny żeby nie skończyć pod mostem, a jakiś dzieciak z wykopu zarabia 8 tysięcy złotych bo je słodycze i tutaj to wrzuca popełniając przy okazji mase błędów ortograficznych, bo to niby jest zabawne..Brak mi słów.

  Ludzie łączą studia z pracą oraz nauką, żeby kiedyś móc żyć jak człowiek, a Morawiecki i tak zajebie ci 30% wypłaty, najebie akcyz i innego gówna, a ty biedny polaczku pracuj byś mógł ledwo przeżyć kolejny miesiąc. Ludzie oddają ze swoich płac więcej niż zarabia patologia pobierająca 500+. W taki sposób nic się w tym kraju nie zmieni.

  Ale zaraz się zleca wielcy wykopowi bogacze i wszelkiej maści eksperci ze było pracować, dłużej, uczyć się i tak dalej - takie pierdolenie, żeby w tym kraju się dorobić trzeba mieć albo wielkie plecy, albo kraść i kombinować jak ten krętacz phaxi. A zwykły człowiek pracujący za średnią krajową, który chce uczciwie zarobić jest jebany z każdej strony. Kraj z gówna i kartonu.

  I wy jeszcze wykopy toczycie tą kule ulepioną z gówna i potem się dziwicie, że jest jak jest i nic się w tym kraju nie zmienia....

  #zarobki #zalesie #polska #praca #studia #podatki #ekonomia
  pokaż całość

  odpowiedzi (58)

 • avatar

  Podobno co piąty człowiek na ziemi jest Chińczykiem.

  Zaplusuj post, a uniwersalny test przy pomocy AI sprawdzi kim jesteś:
  1. Nie Chińczyk
  2. Chińczyk
  3. Nie Chińczyk
  4. Nie Chińczyk (Murzyn)
  5. Nie Chińczyk
  6. Nie Chińczyk
  7. Nie Chińczyk
  8. Nie Chińczyk (Murzyn)
  9. Chińczyk
  0. Nie Chińczyk

  #chiny #polska #glupiewykopowezabawy pokaż całość

  odpowiedzi (57)

 • odpowiedzi (12)