Wpis z mikrobloga

Yo gdzie jest w wawie jakaś fajna knajpa czy coś jakaś tematyczna albo cos takiego? Typu knajpa q Krakowie Harry potter. Szwagierka przyjechała na weekend i ją chce zabrać gdzieś w jakiejś fajne miejsce ale sama gówno znam miejsca w wawie bo jestem piwniczakiem. Do tej pory widziała dworzec i przejście podziemne przy zajezdni wola ratujcie wizerunek stolicy #warszawa
  • 24
@Kynareth: la sirena. Typowo Meksykańska knajpa z meksykańskim żarciem i meksykańskim wystrojem.
Lub kawiarnia stylizowana na serial przyjaciele „how u doin Cafe”

Lub stary dom na puławskiej. Restauracja w typowo polskim regionalnym stylu.

Lub quebonafide otworzył tajska knajpę.

Lub niewinni czarodzieje knajpa Kuby wojewódzkiego

Lub idź z nią do hali gwardii na Street food i piwo kraftowe oraz zakupy regionalne

Lub idź do hali koszyki na lans.

Lub do bar Pacyfik....
@Kynareth: Z tym Mariottem to nie jest głupi pomysł sam właśnie tutaj wróciłem bo chciałem Ci to podpowiedzieć. Ceny tam mają wbrew pozorom dosyć normalne jak na Warszawę za 50 zł spokojnie napijecie się we dwie po dużej kawie z syropem i #!$%@? wie czym jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kynareth: @robertx: o ile ktoś nie jest hoolsem wrogiej zorganizowanej grupy o charakterze to nie widzę problemu w zabraniu kogoś w miejsce związane z kibicowaniem jakiejś drużynie, z czystej ciekawości


@nadkomisarzmagister: Że ktoś wpadł na pomysł, żeby zaproponować wyjście do baru Legii a do tego ktoś inny broni tego pomysłu.
@Kynareth: w koszykach bar centralny na drinka albo port royal na ostrygi. Jest ćma Mateusza geslera gdzie można coś zjeść za normalne pieniądze.

Obok koszyków masz la sirena o której wspomniałem lub Koreanka.
Na drinka jest tez back room. Lokal stylizowany na dawne lata w uk czy tam USA z dobrymi drinkami kanapami i ciekawym wystrojem.

Tuzów obok jest tez restauracja bałkańska. Taka średnio lepsza i white Card czy jakoś tak