Wpis z mikrobloga

Widzę że na wykop znalazł nową ofiarę memów, tj. #januszalfa. Pragnę tylko przypomnieć jak się skończyły poprzednie śmieszki z przypadkowej osoby:
https://natemat.pl/26741,janusz-lawrynowicz-vel-pan-andrzej-internet-go-zniszczyl-mial-stan-przedzawalowy-i-chodzil-do-psychiatry
Jeśli macie chociaż trochę rigczu to odpuście sobie niszczenie życia kolejnej osobie. Memy z nosaczem - śmieszne w #!$%@?, memy z wykorzystaniem wizerunku konkretnej osoby - brak rigcz.
  • 19
@NashBridges z tego co widzę to typ jakieś tam wykształcenie kierunkowe ma, a według dostępnych danych zarobił 215 tys rocznie, tj. około 18 tys miesięcznie. Co z tego że na "państwowce, ale w tej branży specjalista nie może się cenić? Na wykopku panuje kult, iż tylko w IT istnieje mityczne 15+, natomiast w firmach państwowych na wyższych stanowiskach również można zarobić podobne pieniądze, będąc przy tym faktycznie specjalistą i zasługując na daną
@NashBridges no widzę. Generalnie całkiem wysokie, natomiast zakładam że ani ja ani Ty nie mamy wiedzy co, jak, gdzie robił i za co był odpowiedzialny. Nie chcę go bronić, ale mam wrażenie że za często na wysoki wyciągane są zbyt pochopnie wnioski
@NashBridges w państwowce na każde stanowisko jest ogłaszany konkurs, w którym każdy może wystartować. Jeśli był ogłoszony, zgłosił się jako jeden z kandydatów oraz okazał się najlepszym z nich to dostał pracę
@NashBridges chodzi mi o to, że wysłałeś link do informacji dotyczącej służby cywilnej, natomiast nie we wszystkich państwowych instytucjach praca odbywa się w ramach służby
@NashBridges to ma się nijak do screena którego wrzuciłeś, który odnosił się wyłącznie do służby cywilnej. znalazłem artykuły potwierdzające to co mówisz, ale nadal to są dwie różne kwestie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ps: prędzej to on sie #!$%@? i obrazki polecą z wykopu niż wpadnie w depresję. To nie ten charakter (nie pytajcie skąd wiem xD).