Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Powstań, Powstań do pracy się weź! Do pracy cię woła i miasto i wieś! Jest 07:00:01, Niedziela, 29 grudnia 2019. Imieniny: Dawida, Tomasza, Dominika. Słońce podniesie się dziś o 08:08. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 7 godzin i 20 minut, w zenicie znajdzie się o 11:48 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:28. Ciemna noc zapadnie o 16:59, ale gwiazd można wypatrywać od 16:13.

_2222222
22_____22
______22
_____22
____22
___22
__22
_22_____22
222222222

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?
JAMBALAYA


PRZYGOTOWANIE - WIDEO
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 28
Witajcie, mroźno dziś ale bez śniegu. Wczoraj przyjechała matka moich dzieci uff(ʘʘ) i dostałem prezenty, piwka wypite w Polsce dostępne tylko o smaku cytrynowym. Według mnie najlepsze piwa smakowe jakie do tej pory piłem( ͡º ͜ʖ͡º)
@buczubuczu na mnie działa rower, używam stacjonarnego bo można tv oglądać lub film, zaczynałem 20 minut dziennie średnia prędkość +30, doszedłem do godziny dziennie, jadłem wszystko jak
Dziesion - Witajcie, mroźno dziś ale bez śniegu. Wczoraj przyjechała matka moich dzie...

źródło: comment_b5VbRKTTlo87EmXUcaysPa7Su6dBUh2P.jpg

Pobierz
@micke, @TomTailor100 , @Sikorka2017, @Wejszlo @buczubuczu, @Pjotsze, @Dziesion, @Rudalke, @unizony_czlonek, @bolorollo, @slabehaslo, @MalaGlupiaMiejscowosc01, @wynalazek_one, @n1c3: i reszta ()

Dzieńdoberek kochani! Tak jak wczoraj obudziłem się ze śniegiem na dworze, tak dzisiaj już go nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W planach oglądanie seriali z wyrzutami wymienia bo nie szykuję
@micke: @Pjotsze: @algus: @wynalazek_one: @Sikorka2017: @piupiulaserem: @n1c3: @Dziesion: @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Kalmuk32 @MalaGlupiaMiejscowosc01 @aplered @Peter_Mountain @bolorollo @Feduk @Formbi @Lelndianer @rajjj

Dobry dzień, nie chciało mi się w ogóle wstawać. Ważne, że rosół zjedzony, zaraz pójdę z psem na spacer i... będzie już ciemno xD W Sylwestra siedzicie w domu czy idziecie na imprezę?

https://www.youtube.com/watch?v=7lenPvmWmmA
Właśnie wróciłem ze Stegny. Ale dużo ludzi nad morzem. Za Nowym Dworem Gdańskim bez śniegu, czyli jednak nie całe Żuławy białe dzisiaj. Były, bo jak patrzę na swój ogród to też już nie wiele tego białego szaleństwa zostało.
@Wejszlo rowniez rosół zjedzony, nie jest to moja ulubiona zupa ale, młodszy taką sobie wymyślił. Sylwester pewnie Wrocław, Warszawa albo Kraków ( ) Jeżeli dzieci pójdą na sylwestra do
@n1c3: @piupiulaserem: @Sikorka2017: @Dziesion: @wynalazek_one: @algus: @Pjotsze: @Pjotsze: @Dziesion: @Wejszlo:

Czołem! Powróciłem z rodzinnych wojaży! No dosyć laby i od rana koduje. W piecu siedzi domowa pizza, w lodówce marynuje się w przyprawach kurczak na wtorek, jutro granie w RPG we wtorek lecimy z imprezką (pierwsza domówka w sumie od momentu jak się po remoncie wprowadziłem). Także zapowiada się wszystko elegantia gallia.